Jump to content

"Bazı Güncelleştirmeler Yüklenemedi." Sebep?

muselmansuffe

Recommended Posts

adszzl.png

3 ay önce formatladığım sistem tıkıt tıkır çalışıyor. En küçük bir sistem hatası almadım, yavaşlama vs de yok.

Güncelleştirmeleri de tıkır tıkır yapıyor-dum.

Bugün bu hatayı verdi. Sebebi ne olabilir?

Windows 7'de üst üste çok fazla güncelleştirme yapınca çakışıyor sanırım. Bende üt üste 40 güncelleme mi ne binmişti, son güncellemeleri yükleyememişti. Yeniden başlatıp kurabildim. Sizde de o şekilde olmuş olabilir. Telefonun programlarını güncellerkende aynı şey başıma geldi. XP-Windows 7 farketmeyecektir herhalde böyle bir durumda..

Veya yüklü olan birşeyle çakışmış olabilir. Öneri vermek istedim. Böyle durumları görünce dayanamıyorum yazıyorum deneyimlerimi.. :)

İlk Önce ComboFix Tarat PC - Ondan Sonra Güncellemeyap Sorunun Mutlaka Düzelecektir.

http://download.bleepingcomputer.com/protected/0bc060b4dace3f784c0c7c58636f62c1/4c40516f/ComboFix.exe

Yada

http://www.forospyware.com/sUBs/ComboFix.exe

Yükleme başlatılıyor... bitti!

Windows 2000 ve Windows XP İçin Microsoft .NET Framework 1.1 SP1 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB979906) yükleniyor (güncelleştirme 1 / 1)...

başarısız... Windows 2000 ve Windows XP İçin Microsoft .NET Framework 1.1 SP1 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB979906)

olmadı

sistem modifiye xp sanırım ve NET Framework faketi entegre biçimde geliyor onun için bu güncellemeleri yüklemiyor benim basıma gelmişti güncellemeleri kaldır ve mikrosofttan indir aynı güncellemeleri kur sorunun ortadan kalkacaktır

genellikle şu sebepten çıkıyor framework kuruyor sonra yeniden başlatması gerekiyor siz hepsini seçerseniz

bu sefer otomatik kurulum olduğundan yeniden başlatmadığınız için yüklemez :)))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...