Jump to content

Bedavahoisting Lazım

bulentoto

Recommended Posts

File zille ve cute ftp gerçekten güzel ve güvenilirdir..

ben cute ftp kullanıyorum tavsiye ederim..

site konusunda demek istemiştim ben justfire diye bir host sitesi vardı oradan alıyordum ama uyelık acıtıgım zaman bir zaman sonra kapanıyorr

www.freewebhostingarea.com u dene kapanmıyor benim sitede buna kurulu 3 aydır hiçbir sorun yok. account bitiş süresinde de sınırsız yazıyor. 1.5 Gb alan 99999 Tb trafik veriyor gayet güzel bence..

beki nasıl üye olunacakki :)

siteye girdiğinde Free subdomain hosting yazan alana sitenin almak istediğin domaini(sitenin url si) gir sag dan sitenin uzantısını seç proceed e bas ve devam et..

Not : bu site host + domain sağlıyor yani ayriyeten domain aramana gerek yok..

byethostin en iyi başkalarına bakma ben ordan 5gb aldım otomatik güncellemeli program bile yaptım ftp sini kullanark çok hızlı 100 gb trafik vardı sanırım reklamsız birde megabyet var 2gb alan cpanel 11

• 1 ay sonra...

bende bir 20 mb reklamsız ve hızlı dns yönlendirmeli bir bedava host buabilsem çok iyi olacak ama bulamadım

eu5. org kullanıyorum ama birkaç kişiyi kaldırmıyor

www. haymeana .tk bu siteye uygun bir host istiyorum ama bulamadım ücretli hosta imkanım yok şuanda olsa direkt geçicem

evet haymeana.microhost.tk hostunun özelliklerini yükselttim

bu arada site biraz basit ve kodların kullanım şekli yanlış olduğu için sunucu cpu larını 44 sc ye çekiyor düzeltirsen daha hızlı açılacaktır

bu arada site biraz basit ve kodların kullanım şekli yanlış olduğu için sunucu cpu larını 44 sc ye çekiyor düzeltirsen daha hızlı açılacaktır

yanlız ben üyelik bilgilerimin olduğu pdf yi kaybettim o nedenle giriş yapamıyorum mail adresinide hatılamıyorum sizde varsa gönderirsenniz sevinirim

bu arada ne gibi hatalar fazla kodmu daha ilk sitem olduğu için pek üstünde duramadım ama javascript veya css mi

benden sana bir öneri joomla kullanırsan siteni daha kolay yönetirsin joomla yüklemeni öneriyorum ve bu tema biraz amatör gibi geldi bana joomlanın bir çok özelliği var destek sitesinden bir çok bilgiye ulaşabilirsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...