Jump to content

Facebook Aptalları.

Deprem.

Recommended Posts

Basit bit sayfa açmak olsa neyse.. Ne olduğu belli olmayan kişiler için fan sayfası açılmaya başladı.Mesala bu şahış kemal sunal için beş milyon olalım başlıklı fan sayfaları üzerinde duygu sömürüsüyle insanları toplayıp daha sonra bu sayfalara reklam alan, bu da yetmezmiş gibi sürekli kendi reklamını yapmaya çalışan bir kişidir. Eğer kemal sunal için açtığı sayfaya neden kurtlar vadisi paylaşıyorsun diye bir soru iletilse hemen küfürü basar. Ataist biridir ama bunu bile kullanmayı bilir. Bir tarafdan Allah'a hakaret eder diğer tarafdan bir sayfa açar "xxx sayfasında Allah'a küfür edenler için şu kadar kişi toplanıyoruz. Sayfayı kapatalım vs vs" başlıkları açıpda şuan karşımda olsa vücudundaki bütün kemiklerini kırmak istediğim ş.. biridir

http://www.facebook.com/FatihikinciFan

İnci sözlük gibi bir etkinlik yapmayı bile düşündüm. Saldırmak, ama nereye? ve nasıl? Türkçe'yi katledenlerin sayfasına girip yaptığı işten tiksinene kadar küfürü basacaksın. Bak bakalım nasıl şakır şakır Türkçe konuşuyor.

Facebook'takiler zaten başlı başına bir amele. Oraya üye olmak bile aptallıktır bence... Çünkü bir seferinde o aptallığı yaptım. Koyduğum resmi eski kız arkadaşım montajlamış ve bütün face userlerine yaymıştı. Tabi bende yanıtsız kalmadım :rolleyes::shifty:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...