Jump to content

Psp İçin Kaliteli Video Dönüştürücü

Recommended Posts

Arkadaşlar Bİ PsP Aldım (Hackli Versiyon) Hemen heyecan bastı kurcalamaya başladım kopya oyun oynatabiliyo bilenler bilir 3004 serisi Filmde İzlenebiliyormuş.Mp4 Filmler ama bunların video boyut ayarkarı vs Felan varmış,PSP olanlar yada bu konuda bilgisi olanlardan Ricam

film Atıcam Fakat hiç Bi bilgim yok Kaliteli Video Dönüştürücü Bi Proğram Arıyorum ve Video Boyutu vs ayarları ile İlgilide Yardımlarınız Bekliyorum.

PSP için totalden kalitelisini kullanamazsın dostum, benden söylemesi :) 2007den beri PSP'm var, sen gel dinle beni :)

Total Video Converter 3.70 kur 64bit desteği ve win7 desteği var. Çok kaliteli çevirir hiç şüphen olmasın.

Download :

http://www.mediafire.com/?mjxnzmidj1m

Ultra Video Converter üstüne tanımam :) kolay dönüştürme formatlar sabit hızlı seçim menu filme altyazı ekleme desteği :) ne ararsan var psp için x264 bile yapıyor ama çok yer kapliyor o durumda :D:)

Ultra Video Converterin en güzel yani sesini de ayarlayabilmen yani videoyu cevirirken sesi yükseltebiliyorsun ama görüntü kalitesi olarak avs yi tutacagini sanmiyorum..

Cünkü ikisinide kullandim...

ama video larin sesini yükseltmek istersen Ultra Video Converter

Görüntü kalitesi istersen AVS Converter kullan derim...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...