Jump to content

Tnc Adına Savaş\aksiyon Oyunu Yapacağız...

AlijohnX

Recommended Posts

Biz gereken herşeyi takım oluştuktan sonra uygulayacağız. Oyun bitiminde oluşan kardan herkesin payına ne düşerse o verilecek. Daha doğrusu her bir bireye eşit miktarda para verilecek. Tabi ki bu oyunun beğenilme seviyesine bağlı. Oyun bitiminde firma açılması büyük bir ihtimal...

Oyun için son olarak 3d\Modelleme alanında uzman arkadaş(lar) aramaktayız.

Merhaba canlar...

Eminim ki hepimizin içinde crysis gibi bir oyunun yapımında payımızın olma isteği aşikar. Fakat kimimizin elindeki imkanlar, kimimizin vakitleri, kimimizin de bu iş için yapımcısı yetmiyor. Benim bu iş için imkanım, vaktim var. Fakat yapımcım yok. Şu an kardeşim ve oyun programcısı arkadaşım ile birlikte 3 kişiyiz. Kesinlikle hedefimiz yüksek. Ve de takıma yeni getireceğim Adobe şirketinde çalışan can dostumu bu işe katacağım. Amacım ne kadar çok kişi olursak o kadar iyi yerlere geliriz ve emin olun yüksek mevlada para kazanacağımız zamanlar olacaktır.[NİYE OLMASIN DİYEBİLİRSİNİZ] Tabi bu oyunun güzelliğine bağlı olacak ve de emeğimize... Ve ben bu işte sıkılmadan yorulmadan ustaca hünerlerimi sergileyeceğim. Tek başıma olsada yapacağım...

Ben işi bilmiyorum diyen arkadaşlar aşağıdaki linkten bilgi sahibi olabilir.

Grubumuza katılmak isteyen canlar profilimdeki e-mail adresinden, ömden veya buradan bana ulaşabilirler...

tr3d . com

Not: Okuyupta aydınlanmadığınız hususta sizleri anlayışla karşılar en içten dileklerimizde yardımcı olmaya çalışırız.

Unutmayın: Zor ama imkansız değil...

Bu arada senaryo hazır ve şaşacağınız bir senaryo.

İşte önceden 2-3 kişiyle yaptığımız bir oyunun bir kaç ekran görüntüsü:

res1g.jpg

res4j.jpg

res3k.jpg

res2.jpg

Oyunu İndirmek isteyenler için Link:

http://hotfile.com/dl/61390421/81e408d/UDKInstall-RaceTest.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/61399336/93b9fca/UDKInstall-RaceTest.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/61403869/2f63340/UDKInstall-RaceTest.part3.rar.html

@Akduman1658

Oyun yapımına heveslendiğinizi anlıyorum. Fakat en azından hangi konuda tecrübelisiniz, ne kadardır bilgisayar ortamındasınız bunları mailden veya ömden bildirirseniz sevinirim.

@expolit

Oyunun sadece resimleri elimdeydi. Tam olarak oyun hasan kardeşimde. Fakat şuan online değil. Çevrimiçi olduğu zaman link sunacağım.

@pcmemo

Bulunduğunuz yorum için teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bu konuda haklısınız. Fakat directx ile yapacağımızı kesin olarak düşünmüyoruz...

@kadiraybar

Link yenilendi. Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özrümüzü bir borç bilin.

Katılımcı arkadaşlar lütfen e-mail veya öm yoluyla ulaşmaya gayret ederlerse çok memnun olurum.

Valla bende katkıda bulunmak isterim ama şu an sadece web tasarım konusunda bilgim var ama öğrenebileceğimi düşünürseniz zaman ayırmaya ve yardımcı olmaya hazırım.

Olsun her konuda desteğinize açığız. Profilimden hotmail adresimi öğrenbilirsiniz. Eğer eklerseniz detayları konuşuruz topluca.

Udk oyun motorunu kullancağız. Bu arada oyunun linki ölmüş vaziyette ve 3 partlık bir link olduğu için şuanlık upload aşamasındadır. Bitince ekleyeceğim.

o zaman baya ozellık vardır bunu kullanacaksanız... genelde unreal engine ile yapılan oyunlar on nuamra... bu arada linkleri buyuk bır ıstahla beklıyorum...

Udk oyun motorunu kullancağız. Bu arada oyunun linki ölmüş vaziyette ve 3 partlık bir link olduğu için şuanlık upload aşamasındadır. Bitince ekleyeceğim.

arkadaşım oyunun linkini sabırsızlıkla bekliyoruz inş. linki atarsan bakarız :D şimdiden yapacakların için allah kolaylık versin :)

Can kardeşim, şifreni halledemedim ve sende 1 hafta içinde halledemezsen şirkete vereceğini söyledin. Benimde paraya ihtiyacım olmadığı için gerek duymadım uğraşmaya. Yurtdışından geldim. İşlerim bitti çok şükür. Ramazanda yaklaşıyor. Oyun yapımı için bir kaç arkadaşla anlaştım. Sanırım bu işe baya bir heveslendim. Katılmayı arzu edersen memnun olurum can.

Can kardeşim, şifreni halledemedim ve sende 1 hafta içinde halledemezsen şirkete vereceğini söyledin. Benimde paraya ihtiyacım olmadığı için gerek duymadım uğraşmaya. Yurtdışından geldim. İşlerim bitti çok şükür. Ramazanda yaklaşıyor. Oyun yapımı için bir kaç arkadaşla anlaştım. Sanırım bu işe baya bir heveslendim. Katılmayı arzu edersen memnun olurum can.

kardeşm kodlamadan felan anlamam ama gerekirse öğrenirim herşey için destek veririrm yeterki bi katkımız olsun be abi :) Gerçekten tebrkler hedefin çok iyi dediğim gibi bnmde zmanım bol uğrasablrm. gerekirse en baştan öğrenirim size yetişmeye calısablrm :) yapmam gerekeni söylesen yeter

Photoshop alanında yardımcı olabilirm tabi iş olursa.

Bitince kurulum paketini derleyebilirim.

Fakat nasıl çalışacağız?

Dosyaları birbirimize upload yoluyla mı ulaştıracağız?

bence hep beraber laptop ve kasaları yuklenıp bir ortaköy sahilinde calışın derim.. daha havadar olur bu yaz ayında :)

kimse alınmasın kızmasın sadece şaka yapıyorum... buyuk bır ıhtımalle oyle olur... yada herkez aynı sehırde oturuyorsa beraber calısırsınız... toplanıp arkadasın evınde yada ofisinde... anca bır araya gelınce beyın fırtınası ve ıstek olur, kanımca boyle evden eve calısmak bellı bır zaman sonra sıkar... bence en mantıklısı hep beraber toplanıp yapmanız eğer imkan varsa...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...