Jump to content

Tnc Adına Savaş\aksiyon Oyunu Yapacağız...

AlijohnX

Recommended Posts

bu iste kodları ögrenmekle is bitmiyor zekanızı kullanarak yapay zekayı iyi bir sekilde kullanmak zaten yapay zekayı kavradıktan sonra gerisi cok basit net anlatamadım ksura bakmayın anlamaya calısın biraz da

yolunuz acık olsun bu is icin calısacak tüm arkadaslara basarılar

@devil_0610

Öm kutunuzu kontrol ediniz.

@sergen_1993_12

Öm kutunuzu kontrol ediniz.

@eke58

Sizi forumdan tanırım. Paylaşımlarınızı az çok takip ederim. Fakat şu an için 3d çizim\Modelleme alanında uzman arkadaşlar aramaktayız. Eğer öğrenirim diyorsanız öm'den bildiriniz...

@expolit

Biz gereken herşeyi takım oluştuktan sonra uygulayacağız. Oyun bitiminde oluşan kardan herkesin payına ne düşerse o verilecek. Daha doğrusu her bir bireye eşit miktarda para verilecek. Tabi ki bu oyunun beğenilme seviyesine bağlı. Oyun bitiminde firma açılması büyük bir ihtimal...

@avatarrr

İlginiz için teşekkür ederim. Yapay zeka konusunda sıkıntımız yok. Bahsettiğim gibi Modelleme\3d uzmancıl kişiler aramaktayız...

Oyunda katkınız olması dileğiyle....

İyi günler.

Arkadaşlar cesaretinize ve azminize hayran kaldım bende her konudan biraz olsun çakarım ama yardımımın dokunmasını isterseniz çok kısa sürede öğrenip profesyonel ayarda yardım ederim (Kodlama,Çizim-modelleme vs vs...) hepinize teşekkür ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...