Jump to content

Torrentten Inecek Inglizce Film Veya Dizi Var Mı?

yan.kee

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.

Torrent vasıtasıyla indirebileceğim İNGİLİZCE film veya dizi var mı?

Dizi varsa seri diziler olması makbuldur. İngilizce öğrenen bir arkadaşım istedi. Yardımcı olursanız teşekkür ederiim.

Tüm yabancı filmler ve diziler için btjunkie.org adlı arama motorunu kullanabilirsin.

Ayrıca diziler için bir site daha var önerebileceğim. eztv.it sitesinde dizilerin eski torrentlerinde paylaşım olmaz. Torrentler ölüdür. Onun için Btjunkie'den lost gibi dizilerin eski sezonlarını lost season 3 gibi aratarak indirebilirsin.

eger hızlı bir link istiyorsan 4 sezonu bır arada burdan da ındırebılırsın dostum ;)

arkadasların verdıgı lınkler de ısını gorur ama onlar tüm torrent kullanıclarına acık sıteler hızlarda problem yasabılrsın..

aradıgın herseyı bularbılırsın gayette hızlı bir tracer

Please register to see this content.

eger hızlı bir link istiyorsan 4 sezonu bır arada burdan da ındırebılırsın dostum ;)

arkadasların verdıgı lınkler de ısını gorur ama onlar tüm torrent kullanıclarına acık sıteler hızlarda problem yasabılrsın..

aradıgın herseyı bularbılırsın gayette hızlı bir tracer

Please register to see this content.

Arkadaşların verdiği linklerden indiriyorum şuan. Hızları dagayet yerinde. 4. sezon kaldı o da yarına tamam olur inş. İlginize Teşekkür ediyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...