Jump to content

Limitsiz Internete Son!

alkan mehmet

Recommended Posts

ne işine yarayacak ve kime neye göre adil bu kullanım sınırlamaları? nerede böyle bir limit var hangi ülkede?

var rusya ab de var 3o-50 gb arsında ama en ucuz paket yanında tam sınırsızıda var tabi onlardada biraz tuzlu ama bizde hiç olmaması afrika medeneyetçiliği..

ne işine yarayacak ve kime neye göre adil bu kullanım sınırlamaları? nerede böyle bir limit var hangi ülkede?

İşime yarayacak işte. Öncekinden iyidir. 5-10 TL fazla verip şimdikinden daha karlı çıkabiliyorsan kaçırmadan alacaksın.

biri adsl müşteri hizmetleriyle görüştüm.. limitsizin kalkma gibi bir durumu yokmus. sadece yeni kotalı ve kotasız hızlar gelecekmiş 50mbit - 100mbit - 500mbit gibi hız seçenekleri gecelekmiş... içinizi rahat tutun arkadaslar...

100mbit kullnıpta sınırlı olması çizgifilmlere konu olur sanırım.

Bundan bişi çıkmaz merak etme.

Bir ülkede hele hele avrupa birliğine aday olcak bir ülkede olmaz bu :D

Tamamen Tüketim özgürlüğünün kısıtlanmasıdır bu olay.

Ki olursa ne kadar genç torrentci downloadcı varsa toplar basarız telekomu.

Beyler suan istanbul da fiber optik kablolar döşeniyor.Nezaman biter net bilmiyorum ama bu sene sonana kadar biter sanırım bu haberi fazla inanmadım ama fiber optik kablo döşücekler inanmazsanız arayın telekom müdürünü sorun calışmalar devam ediyor inş en yakın zamanda biter herkez aldığı tarifiye hızlarını kullanıcak hic bi bağlantı düşüşlüğü veya kopukluğu yaşamıcak.

Saygılarımla...

valla ben şunu derim kotasız bir interneti düşünüyorlarsa ben bir kotasız kullanıcı olarak en az yarı yarıya abone sayısı ayrılarak düşer.

nedenmi ben kotasız kullanıyorum diye telekoma aboneyim kotalı olacaksa gider vınn alırım senin her pisliğini çekmem üstelik telefon sabit ücreti ödemem derdim ne o zaman vınn cebime koyarım istediği yerde kullanırım.

yazık şu türk milletinin haline şu gelişmiş ülkelere bakın mesela ben belçikaya gittiğimde ordaki bir aboneye sordum aylık 18 euro para veriyor limitsiz internet+kablolu tv+ ülke içi sınırsız telefon konuşması veriyor ülkeler ve baştakiler bu millet için vardır onları daha ferah daha düzgün yaşanır bir ülkede yaşatmak için birileri getirilir oturtulur başa. oda gelişmiş ülkelerde gördüğümüz gibi her türlü fedakarlığı özveriyi halkı için yapar ama türk milleti koyun nasıl olsa ne yaparsan yap bu millet yutuyor dünyanın en pahalı 2 nci internet kullanan ülkesiyiz şimdide kalkıp soydukları yetmiyor iyice nasıl soyarız diye düşünüp yapmaya çalışıyorlar merak etmeyin bu telekomu satan bu milleti bu hale getirenler yarın seçimde hesaplarını verecekler.

sen kurula yeni kazıklar sunacağına bazı ülkeler gibi bedava yapki internet kullasın bu halkın bilgisi daha fazlalaşsın ama olurmu fazlalaşada dillerimi çıka zam yapınki kullanıcı sayısı azalsın cahil kalsın sen ne yalan söylersen söyle yutsun geçti uyanıklar bu millet artık yemiyor dünyanın kişi başı milli geliri en düşük ülkeler sıralamasında maşallahımız varken sen gel yüzde 3 gibi komik bir memur zamı yap dalga geç milletle sonrada verdiğin yüzde 3 geri yüzde 20 al sizi allaha havale ediyoruz.

yazın şu sıcağında referandum kıyağı yapıp kömürleri dağıtıp aklınca milleti kandıracağına sen attığın kazıkları geri çek bu milletin cebinden elini çek artık fakire yine ver her yardımı ama onları salak yerine koyar gibi referandum öncesi pastırma sıcağında kömür dağıtıp kandıracağını zannedeceğine ona iş ver ona imkan sun cebinden elini çek.

telekom yetkilileri şu yazılanları okuyunda bu milletin tepkisini görün öyle bir şey yapmaya çalışınki zam yapacağına kısıtlayacağına şu her güzelliği her güzel şeyi hak eden türk milletine daha çok imkan ver ona daha rahat yaşanır bir ülke yarat.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...