Jump to content

Blog Sayfamdaki Adsens Hesabım

Recommended Posts

Ben yeni bir blog sayfası oluşturdum.Ve google adsens ile reklam verdim ama henüz adsens hesabım onaylanmadı.Ben 18 yaşından küçük olduğum için babamın adını verdim.Onaylanırsa ödemeyi nasıl alabilirim?Birkaç yolu varmış sanırım bildiklerinizi açıklarsanız sevinirim.

İkiside aynı kapıya çıkar zaten blog web sitesinden sayılmazmı sanıyordun ?

öyle ama burda direkt olarak adsense kaydolabiliyosn ama normal web sitesinde ayrı olarak kaydolmak zorundasın vs birkaç farklılık var :D

anladığım kadarıyla ödeme yolları var fakat google adsens kimsenin şu ana kadar parasını verdiğini görmedim yani genellikle bir kere çok tıklandığı zaman başka Ip lerdende olsa yinede seni banlarlar ödeme yollarını boşver git goinger den al reklam

• 2 hafta sonra ...

anladığım kadarıyla ödeme yolları var fakat google adsens kimsenin şu ana kadar parasını verdiğini görmedim yani genellikle bir kere çok tıklandığı zaman başka Ip lerdende olsa yinede seni banlarlar ödeme yollarını boşver git goinger den al reklam

Hocam adsense yi kuralları içerisinde kullanırsanız hiç birşey olmaz.Reklam olmasın diye adres vermiyorum.Bakınız webmaster sitelerine.Evini adsense ile geçindiren webmasterlar var.Önerdiğiniz reklam şirketi hiçbir şekilde google adsense ye rakip olamaz.Web reklam yayıncılığında en güvenilir en sağlam reklam şirketi google adsensedir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...