Jump to content

Win7'de Outlook Express

230705

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, umarım yanlış yere açmamışımdır konuyu, neticede modifikasyonla ilgili diye düşündüm.

Tnctr den indirdiğim bir win7 yi kurdum. Çok uğraşsam da msn çalıştıramadım, bu herhangi bir ayarla ilgili olabilir, çözebilirdim ama asıl benim için önemli olan, win7 de outlook express kalkmış, bunu bilmiyordum. Dolayısıyla eski sistemime dönüş yaptım.

Benim sorum şu: Win7 de outlook expressin çalışması sağlanamaz mı? Yapılacak bir modifikasyona oe ilave edilemez mi? Eminim benim gibi live maile bir türlü alışamayan kullanıcı sayısı çoktur.

Selamlar...

Merhaba

Bildiğim kadarıyla Win7 de Outlook Express yok ve çalışmadığını biliyorum.

Bende sizin gibi çok uğraştım ama malesef başarılı olamadım.

Size tavsiyem çok başarılı olan Mozilla Thunderbird E-Posta yazılımını yükleyip kullanmaktır. Ben bunu kullanıyorum ve çok memnunum. Outlook Express ile aldığınız E-Postalar varsa, bunlarıda okuyabiliyorsunuz. Varsayılan E-Posta olarak kurmanız kafi gelecektir.

Programın Türkçe'si olduğu gibi, bir çok dilde de indirilebiliyor.

Buradan istediğiniz dili ve sistemi seçerek indirebilirsiniz.

Please register to see this content.

Veya Office ile birlikte kurulan Microsoft Outlook yazılımını kullanacaksınız. Seçim size ait.

Başarılar.

230705 Konuyu yazılım bölümüne açsan daha iyi olurdu..

şimdilik böyle bir durum mevcut değil.Bende Outlok Express kurmak için uğraştım ama sonuç hüsran.şimdilik beklemekteyim birileri belki bir çözüm bulur diye...

Normal şartlarda win7 de outlook express olmadığını biliyorum zaten, yani en azından başıma gelince öğrendim :) Ancak belki bizim usta arkadaşlar bu işi halledebilir, üstelik nette ilk örneği olur diye düşünmüştüm :)

Zamanında eudora, incredi mail filan denedim ama mozilla thunderbird i denememiştim. Deneyeceğim, teşekkürler. MS Outlook ise beni hiç sarmadı.

Selamlar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...