Jump to content

Repackager Ile Katılımsız Program Hazırlama

Share

Recommended Posts

,,- :: Repackager ile Katılımsız Program Hazırlama . :: -,,

Bu dersimizde komplike kuruluma sahip programları nasıl katılısmzı haline getiririz onu öğrenicez.Burada yaptıgımız katılımsızı daha sonra forumda göstermiş oldugum 7zip yönetemiyle tam haliyle katılımsız haline getirebiliriz . Biz Repackager programı ile nasıl .msi uzantılı dosyalar elde ederiz esas olarak bunu öğreneceğiz. Bunu yapmamızdaki temel sebeb tek bir dosya ile tum kuruluma sahip olma ve .msi uzantılı dosyaların parametrelerinin bilinmesidir.

Önemli Not : Crack , Serial , dil değiştirme ,tema değiştirme gibi işlemleri yapmak için process tuşuna basmadan önce gerekli işlemleri yapmalısınız. Örneğin Crack için değiştrilmesi gerek dosyayı değiştirin. Dil için programı açın dili seçin veya tema için de aynı durum söz konusu. Yani Process etmeden önce gerekli ayarlamaları yapın :)

Daha önce katılımsız ile ilgili dersleri izlemdiyseniz tavsie olarak

7zip ile katılımsız kurulum dersini

inceleyiniz.

Not: Eğer Talep olursa crack işlemlerini de gösteririz. Siz videoyu 10 mb olarak indireceksiniz. Rar'dan çıkarınca 550 mb olucak. :)

Repackager 9 (Katılımsız) :

http://rapidshare.com/files/133274876/team-forumser.rar.html

Repackager İle Katılımsız Kurulum Anlatımı :

http://rapidshare.com/files/384624056/Repackager_ile_katae_lae_smae_z_kurulum_by_Mytolocia.rar

http://www.mediafire.com/?rtwgjtxmry4

• 3 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

[quote name='kurtasd' date='11 Ocak 2011 - 07:58 ' timestamp='1294733286' post='941834']
merhaba ben acronis 2011 katılımsız yapıyorum ama kurarken program eklede 2 tane gösteriyor. ayrıca hata veriyor
[/quote]

Proje İsmine Programı Normal Yüklediğinizde Denetim Masasında Çıkan İsimle Aynı İsmi Vermelisiniz.

[quote name='iz61' date='25 Ocak 2011 - 23:12 ' timestamp='1295997770' post='951735']
anlatım güzel teşekkürler:D
[/quote]

İşinize Yaradıysa Ne mutlu :)

[quote name='azeki' date='01 Şubat 2011 - 21:55 ' timestamp='1296597919' post='955867']
Programı indiremiyorum link de bi sorun mu var acaba.
[/quote]

Şimdi kontrol ettim 3 link de çalışıyor :)

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar pazar günü üniversite için 1. basamak sınavılarım var , size çok yardımcı olamayacagım şu an için . Bilgisayarımdaki dosyaların yerlerini bile unuttum .Şöyle ki forumda bu işi bana öğreten abilerimiz var onlar sizlere cevap verecektir. Sitede de birkaç anlatım vardı hatırladıgım kadarıyla . Onlara da bakabilirsiniz , özür diliyorum hepinizden .

Normal kurarken nasıl kurarsanız hafızasına o şekilde alır. Yani kurarken o ek seçeneklerin yanlarındaki tikleri kaldırırsanız o şekilde kurulur. Ardından "Process" dersiniz bu şekilde hallolur .

• 1 yıl yıl...
  • 3 hafta sonra ...