Jump to content

Windows Live Essentials 2012 16.4.3508.0205 Final

exit
 Share

Recommended Posts

Windows Live Messenger Build 9.0.1.1407.1107

windows-live-messenger-8.2-9-beta-vista.jpg

Program hakkında bilgiler:

Program ingilizcedir.

Simka çevirisi ile

Ne, bu versiyonu ayırt eder? Bu baskı, yeni ve yeni ilavelerin zor biri ve önemli düzelmeler , içermeyi içerir:

-- canlı görüntüleme resimi habercisi kişisel gibi, canlı GIF'i onu koymak için şimdi destekler.

Adanmış arkadaşı dile getiren özel bir --ı birleştiren adınıza yakın görünen kişisel statü mesajı kişisel mesajndaki -- link( Şimdi mümkün, size bilgisayardan bir mektubu gönderilen arkadaşlarınızın herhangi birinin oylar her bir özel arkadaş Wilkenk ayırımını uzak seçti).

--, herhangi bir reklamcılık haberi rahatsız etmesinin müdahele imza- spam Reporting-reportingi 'nde özel arkadaşları sesini işiden işareti seçen imza sesleri katılanı imzaladı.

-- çok diğer, Signing- web daha hızlı girmenin işlemini yapmak için tamir eder , ve, ertelenmiş yükü azaldın.. Bu versiyon, iktidarsızlığın problemini Signing- kaplama diğerisine girmek için çözebilir.

--, bilgisayarı koyan birden fazladan imza-a birden fazla girer( 4 bilgisayarlar [ max ])

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:18.1

İndirme adresi:

Windows Live Messenger Build 9.0.1.1407.1107

windows-live-messenger-8.2-9-beta-vista.jpg

Program hakkında bilgiler:

Program ingilizcedir.

Simka çevirisi ile

Ne, bu versiyonu ayırt eder? Bu baskı, yeni ve yeni ilavelerin zor biri ve önemli düzelmeler , içermeyi içerir:

-- canlı görüntüleme resimi habercisi kişisel gibi, canlı GIF'i onu koymak için şimdi destekler.

Adanmış arkadaşı dile getiren özel bir --ı birleştiren adınıza yakın görünen kişisel statü mesajı kişisel mesajndaki -- link( Şimdi mümkün, size bilgisayardan bir mektubu gönderilen arkadaşlarınızın herhangi birinin oylar her bir özel arkadaş Wilkenk ayırımını uzak seçti).

--, herhangi bir reklamcılık haberi rahatsız etmesinin müdahele imza- spam Reporting-reportingi 'nde özel arkadaşları sesini işiden işareti seçen imza sesleri katılanı imzaladı.

-- çok diğer, Signing- web daha hızlı girmenin işlemini yapmak için tamir eder , ve, ertelenmiş yükü azaldın.. Bu versiyon, iktidarsızlığın problemini Signing- kaplama diğerisine girmek için çözebilir.

--, bilgisayarı koyan birden fazladan imza-a birden fazla girer( 4 bilgisayarlar [ max ])

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:18.1

İndirme adresi:

Please register to see this content.

• 9 ay sonra...
  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Snap44.png

Snap37.png

buda offline versiyonu herzaman net üzerinden indirmeye gerek kalmayan sürümü...

download.microsoft.com/download/9/B/5/9B5F7E2B-6AE8-447C-8301-1ABC77A9E5FB/tr/wlsetup-all.exe

UYUMLU PLUS

BETAMI TARTIŞMASI.....

Tekloniji sitelerinde çeviridğim kadarıyla bunun final ama gold bit olmadığı soyleniyooo sadece 3 -4 ay sonra çıkacak tahmini olan sürümde sadece bug düzeltemeleri olcak yani şekil şemal ve ozelliklerde hiç bi değişiklik olmayacak 8.0 da boyle strateji olmuştu 8.0 çıktığında 1 kaç ay sonra bug ları varsa düzelmiş olan verisyon çıkmış tı ama her yonuyle 1. çıkan 8.0 gibiyidi....

patch reklam kaldırıcı çoklu msn

ya mesaj geldiği zaman görev çubuğunda turuncu yanıp sönen ışık olmuyo :S

msn plusı kaldır program files msn plus klosorunu sil yeniden 479 u kur ben boyle hallettim...sanırsam eski plus artıklarından oluyoo..

Edited by istanbul82

Dosyayı indirdim.Beta filan yazmıyor.Sanırım final sürümüdür.Ayrıca dosya boyutunun büyük olmasının sebebi tek bir programdan oluşmamasıdır.Birden fazla program tek bir dosya içine toplanmışlar.Bu konuda sürümü konusunda yazılan mesajlar silinecektir.

Saygılarımla

Arkadaşlar bu Beta etiketleri bulunmayan (Final sürüme çok yakın) Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) sürümü yani henüz final değil . Bunu bilerek indirmeniz ve kurmanızda fayda var Final sürümünün çıkması da çok uzun sürmez...

türkiyenin msn sitesinden msxde bu yazıyı soyliyim adamın dünyadan haberleri yok onceki betanın türkçe çıkmayacağını belirtmiştim adamlar 1 2 saat sonra dedi sanki microsofttan adamları varda çıkçak dedi bana adamlar bi delinin attığı taşa inanıyolar yabancı forumlarda gezen dedikodulara itibar ediyolar microsoftun aralığın ikinci haftası çıkcağana dair yazısı var resmii olarak ...

Edited by istanbul82

türkiyenin msn sitesinden msxde bu yazıyı soyliyim adamın dünyadan haberleri yok onceki betanın türkçe çıkmayacağını belirtmiştim adamlar 1 2 saat sonra dedi sanki microsofttan adamları varda çıkçak dedi bana adamlar bi delinin attığı taşa inanıyolar yabancı forumlarda gezen dedikodulara itibar ediyolar microsoftun aralığın ikinci haftası çıkcağana dair yazısı var resmii olarak ...

Burda tartışma ortamı olmasını istemem o yüzden bu konuyla ilgili bu son mesajım ben bahsettiğin siteye dayanarak değil verdiğin indirme linklerine ve microsoftun sitesine dayanarak öyle söyledim hala

adresinde Beta yazıyor.

Site WLinstaller ile yükleme yapıldığında da 8.5 sürümünü yüklüyor. Eğer final sürümü yayınlanmış olsaydı muhakkak o Sürüm 9 olurdu.

Edited by crazy_cvs

tekloniji sitelerinde bunun final ama gold bit olmadığı soyleniyooo sadece 3 -4 ay sonra çıkacak tahmini olan sürümde sadece bug düzeltemeleri olcak yani şekil şemal ve ozelliklerde hiç bi değişiklik olmayacak 8.0 da boyle strateji olmuştu 8.0 çıktığında 1 kaç ay sonra bug ları varsa düzelmiş olan verisyon çıkmış tı ama her yonuyle 1. çıkan 8.0 gibiyidi....