Jump to content

Laptop

BeNefSE

Recommended Posts

Vatan bilgisayardan Samsung r580 js04tr markalı laptop aldım 10 gün önce.Malum windows 7 kurulu pc de.Pc gayet iyi performansından memnunum ancak donma yapıyor.pc kilitleniyor özellikle de fotoğraf açtığımda daha sık yapıyor.bir anda bakmışsın donmuş pc yada açtığım rasimi kapatamıyorum görev yöneticisi bile kapatamıyor.reset atmaktan başka çarem kalmıyor.Aynı sorunu yaşayan var mı?Garantiye ******ürsem derdimi nasıl anlatırım bilmiyorum.....

makineye eziyet etme xpye geçerek

laptopla gelen sistemin 64 bit ini kur

elinde serialde var korsana da girmessin

bende sorun yok

benim işlemci p8700 2.53 ghz

samsung laptoplar gerçekten dedikleri gibi az ısınıyor

kardeş hazinenin üstünde oturuyorsun farkında değilsin

w7 türkiye ye piyasada yokken ilk bu site sayesinde gelmiştir

edit:ekleme

illa format atacaksan donanımları driver genius ile güncelle samsungun sitesinde güncel driverler yok

samsungun yazılım bölümünden hepsini kurmana gerek yok

easy speedup manager

battery manager

easy display manageri kurman yeterli

Bu durum yüksek ihtimalle işletim sisteminden kaynaklanıyor.Yeni aldığın için garantiye gitsen ilgilenirler.Bir seferliğe mahsus belki işletim sisteminide yeniden kurarlar.Bu konuda ilk önce kendileri ile telefonla görüşmende yarar var.Kolay gelsin...

bide rakadaşlar söylemeyi unuttum dün gece de aynısını yaptı donuyor ve çok gıcık bir ses çıkıyor laptop dan radyo açıkken dondu ondan da olabilir.2 3 kezde bu şekilde sesli şekilde dondu....

bide rakadaşlar söylemeyi unuttum dün gece de aynısını yaptı donuyor ve çok gıcık bir ses çıkıyor laptop dan radyo açıkken dondu ondan da olabilir.2 3 kezde bu şekilde sesli şekilde dondu....

Yukarda da belirttiğim gibi sorunun çözüme ulaşması için ilk önce işletim sistemini yenilemen lazım.Bunu da aldığın yere yaptırırsan müdahale sırasında sorunun donanımsal yada yazılımsal olduğuda net olarak meydana çıkar..Kolay gelsin

sağolasın kardeş birzdan ******ürecem servise haydi hayırlısı......

dostum recovery yap daha sonra düzelmezse ürün yeni oldugu için kutusu,aksesuarları, garanti belgesi ve fatura ile servise ******ür 10 günlük oldugu için değişim talebinde bulunabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...