Jump to content

Fıfa 2011, Pes 2011'e Karşı!

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

20100820161909.jpg

İki büyük futbol oyunu, 2011 yılının sürümleriyle karşı karşıya gelecek! İşte yenilikler...

Futbol oyunu denildiğinda akla ya FIFA ya da PES gelir. Electonic Arts ve Konami rekabette geri durmuyor ve sağlam oyunlar hazırlıyorlar

Her iki oyunda da futbolcu yüzleri ve numaralar zenginleştiriliyor. 2010 Yılında FIFA bir sürpriz yaparak PES'i geride bırakmıştı. Yeni özellikler arasında özellikle de FIFA'nın sundukları yine dikkat çekiyor.

FIFA'da 11'e 11 online futbol oynamak mümkün olacak. Pro Evolution Soccer 2011'in odak noktası ise özel hareketler olacak. Futbolcular rakiplerini atlatırken, numaralar yaparken oyun daha eğlenceli ve ilginç hale gelecek.

FIFA 11 24 Eylül, Pro Evolution Soccer 2011 ise bir hafta sonra piyasaya çıkacak. Her iki konsol da PS3, Xbox 360 ve PC'nin yanında bazı cep telefonlarına da çıkacak.

Kaynak:Chip

basket ayakkabısının futbolla alakası nedir ? :dribble:

fifa yine bi alaka bulmuştur fifa 10 da çook hata vardı adam orta açacak arkası dönük orta açıyor yani plase vuruyor ve top adamın vurduğunun ters yönüne gidiyor

pese alışmak bu sene daha zor olacak doğru ama hantal yada berbat değil hatta yapay zeka var artık defans lar mal gibi koşmayacak gerçek anlamda defans yapacak ve pes 2008 deki gibi ara pasları oyunu hareketlendirip heyecanlandırıyor...gerçeklik bakımından harika bir oyun olacak pes her zaman düşük özelliklerdeki pc lerin yanında oldu ama 512 mb ve pixel shader 3 ten yüksek bir ekran kartınız var ise oyun tadından yenmez olur şut yöntemleri değşti artık topu daha fazla kontrol edip falsolu toplar atılabilecek

Bak düşük özellikli bilgisayarların yanında olduğu konusunda çok haklısın.128 mb ekran kartlı makinada bile benim yeğen oynuyo,joystick falanda aldı arkadaşlarıyla ortam yapıyolar :D

biz usb çoklayıcı ile 12 kişi oynadık gerçekten güzel oynanan bir oyun herşeye yugun tabi 3 kişi dirksiyo ile yonadı

harbimi 12 kişi mi :D

evet benim oda doldu pc masası çıkarttım arkadaşlar üst üste oldu resmen 3 tane usb çoklayıcı ile tabi 700 watt güç kaynağı oluca güç tüketimi sorun olmuyor

joystick yetmedi onun yerine direksiyon ile oynadık ama harika maçlar oluyo yeni pc min açılışını öyle yaptım..

direksiyonla nasıl oynadınız yahu :Q

arkadaşlar direksiyonun joystick tuşları ile oynadı tabi ben de direksiyonla oynayanlardan biriydim ve 30 dk lık maçta 4 gol attım ama daha rahat oyluyor birde tuş konfigörasyonu yapınca resmen f1 aracı kontrol paneli gibi bir joystick oluyor

tek zorluğu 3-4 maçtan sonra parmaklar uyuşuyor ve gerginleşiyor bi acayip oluyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...