Jump to content

İnternet Hızındaki Aşırı Düşüş

kolofaruk1

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

ya ben birşey sorcam simdi kota sıfırlandıgında 15gb doluncamı hız düscek yada fatura gelincemi hız düşecek

her ay kotan sıfırlanır eger sen net sınırsız paketlerinden birini kullanıyorsan ttnet in adil kullanım diye bir sınırı var (sözde herkese eşit hizmet versin diye) o sınırda 15 gb eger sen 15 gb yi geçersen internet indirme ve yükleme hızın 8 veya 7-6 mbit den 512 ye düşüyor ama bu kağit üzerinde bana daha fazla düşüyor mesela 120 ye filan yani sen 15 g yi geçince bunlar oluyo

şuan 8 mbit'den 512 e düşmüş bulunmaktayım ve 3 gündür bu durum bende var... madem böyle birşey vardı ki var oldugunuda biliyorum :) 1 senedir neden işleve konulmadı ben bir senedir kotaya baktıgımı hatırlamıyorum. Şimdi müşteri hizmetlerini arayacağım.

boşuna arama onarım varmış

Gençler konuyu uzatmaya gerek yok...

Onarma bittiğinde hızınız yükselecek sanmayın...

Eğer 8Mbps ye kadar adsl üyesiyseniz ve 15GB sınırını aştıysanız ayın 1 ine kadar,

sözde 512kbps(daha da düşük hız olabilir :D ) ile bağlanacaksınız...

Benim kotam şu an 10GB .Bende son 2 gün modemi hiç kapatmıcam(IP değişmicek böylece. ) 15GB geçicem ama hızım 512kpbs olmucak :D.Gene 8mpbsye kadar downloada devam etcem....(elektrik kesilmezse yada modem kafayı yiyip yeni IP almazsa :D )

Hadi kolay gelsin ....

Gençler konuyu uzatmaya gerek yok...

Onarma bittiğinde hızınız yükselecek sanmayın...

Eğer 8Mbps ye kadar adsl üyesiyseniz ve 15GB sınırını aştıysanız

Ayın 1 ine kadar sözde 512kbps(daha da düşük hız olabilir :D ) ile bağlanacaksınız...

Benim kotam şu an 10GB .Bende son 2 gün modemi hiç kapatmıcak(IP değişmicek böylece. ) 15GB geçicem ama hızım 512kpbs olmucak :D.Gene 8mpbsye kadar downloada devam etcem....(elektrik kesilmezse yada modem kafayı yiyip yeni IP almazsa :D )

Hadi kolay gelsin ....

vallahi konuyu nasıl özzetledin süper oldu bu parmaklarım acıdı cevap yazmaktan :yahoo:

şuan 8 mbit'den 512 e düşmüş bulunmaktayım ve 3 gündür bu durum bende var... madem böyle birşey vardı ki var oldugunuda biliyorum :) 1 senedir neden işleve konulmadı ben bir senedir kotaya baktıgımı hatırlamıyorum. Şimdi müşteri hizmetlerini arayacağım.

bu olayı yapacak altyapı tarihi eserdi yani sözde vardı özde yoktu kısmen yavaş yavaş yeniliyolar zaten 8mb gerçek sınırsız kulananlar arayıp şikayet ediyodu hep bu ne iştir diye kısaca altyapının yetersizliğindendi düzeldi...ekim deki 25gb kota 1mb hızındada şikayet almamak için hızlandılar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...