Jump to content

Bulunduğunuz Ildeki Format Fiyatları

hard78
 Share

Recommended Posts

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

İzmir Karşıyaka'da bilgisayarı bozanlar bile var.İki akrabama atmıştı iki gün boyunca zorla uğraştım.Adam office bile yüklemiyordu.DVD RW'yi takmıyordu...

Sebebi ise kendisinden başkasına götürmesinler ve ayda bir gelsinler.

Edited by g.a

[size="3"][font="Arial Black"]İstanbul da 20-25 arası değişiyor ben 30 Tl ye atıyorm farkım saf temiz sistemler kurmam geçen bi arkadaşım 20 tl format attırmış kurduğu programların yarısı çalışmıyor ve ofis i kuramıyordu.[/font][/size]

İstanbul

Kurumsal Müşteri normal format : 50 TL
Kurumsal Müşteri Yedek + Format : 100 TL
Kurumsal Müşteri Server Kurulumu + Uzak Bağlantı : 250 USD / 2 PC ye kadar Her pc + 30 Usd
Muhasebe Yazılımı Yedek Alma : 40 TL
Muhasebe Yazılımı Kurulum : 50 USD
Kurumsal Müşteri Program Kurulumu 10 USD / 1 Program
Bireysel Müşteri Normal Format + Güncel Programlar : 35 TL
Bireysel Müşteri Normal Format + Yedek + Güncel Programlar : 50 TL

• Editor

[b]ben bilgisayarımı şimdiye kadar bir kere bile herhangi bir bilgisayar teknisyenine götürmedim...

ben ona yetiyorum, o da bana yetiyor... :p

formatı da kendim atarım, parçasını da kendim değiştiririm...

PC'mi başkalarına emanet edemem...

geneli için söylemiyorum ama çoğu için söylüyorum; benim kadar bilgisi olmayan, güncel yazılımları takip etmeyen, PC'ye format attıktan sonra sadece Nero, WinRar ve Winamp kuran, Windows 7'de Kullanıcı Hesabı Denetimi'nin nereden kapatılacağı bilmeyen, hatta ne olduğunu dahi bilmeyen, [/b][b]sadece Windows XP, Vista ve 7 bilen, Linux ve Mac'den müşterinin ihtiyacını karşılaycak kadar hiç anlamayan[/b][b] bilgisayarcıdan nefret ederim...

bu tür bilgisayar teknisyeni geçinenlere parasını kaptıranlara da acırım. getir bana PC'ni yarı fiyatına herşeyin tam olsun, ömrü-hayatın boyunca da bir daha format atma... :D
[/b]

[size="5"][font="Arial Black"][/font] Ben evlere gittiğim zaman müşterini evine bakıyorum ona göre format parası alıyorum bir kere hiç unutmuyorum bir eve gittim windows 7 kurdum bir iki ayar yaptım gerekli programları kurdum sonra bana dediki kasam çok pis temizlemisin dedi bende temizledim 250 tl aldım 2 saatlik bir iş [/size]

KAYINCOLARIM SAGOLSUN FORMATI ÖGRETTILER BİR KERE BİLE NE ARIZAYA NE FORMATA PARA VERMEDIM ONLAR TEMEL EGİTİM VERDİ GERİSİ KENDİLİGİNDEN GELDİ SEVDIGIM İNSANLARA BEDAVA GECE KAC OLURSA OLSUN GİDERİM AMA COK PARASI OLUPTA 50KURUS HESABI YAPANLARA 40LIRA EN DANDİK SİSTEMİ KURARIM BİRDE SALLAYA BİLDİGİM KADAR SALLARIM
FİYATLARA GELİNCE BURSADA 10 DA VAR 40 DA VAR NEYMIS TEMİZLİK YAPIYORLARMIS ANTİVİRÜS KURUYORLARMIS BIR KERE SAHİT OLDUM KIRILMIS ANTİVİRÜSE 10 LİRA VERENİ SADECE KURDURMAK İÇİN NE DİYEYİM ALLAH ISLAH ETSIN