Jump to content

Bulunduğunuz Ildeki Format Fiyatları

hard78
 Share

Recommended Posts

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20-30 arasında değişiyor.(BALIKESİR\Bandırma)

Ha 50ye de atanda var,hala ona gidende var :D

(Bazı Türklerin aklı hep en pahalı daima en iyidir düşüncesi ile bu adamlar ayakta duruyor. :D)

Driverler nasıl tanıyor?

acronisle 3 dk o nasıl oluyo ki

gençler siz çok geri kalmışsınız :D

Tamam ghostu duymadınızda acronisde mi duymadınız :D

Ben staj yaparken gelen makinaya 1 kez format atarım diğer gelişlerinde hep acronis :D

5 dk da acronis biterdi ama biz müşteriye hemen bekle 5 dakikaya hazır demezdik.Akşam üstü alın derdik :D

Hatta 10 tane aynı türden makina yapardık(toplardık).Sadece 1 ine format atar,driverlarını,programlarını yükleriz diğerlerine basardık acronisi hepsi 3 dk da hazır :D

Acronis gizli partition sağ olsun :D

Edited by UnGooD

:) başlığı görünce güldüm. Nerdeyse ilkokuldan beri kendi formatımı kendim atarım. Fiyatlar dudak uçuklatıcı. Format atamayanlar bir an önce öğrense iyi olur. Yazık o paralara. Hem şimdi ne var ki, her şey çok kolay. Eskiden biraz MS-Dos bilgin olacaktı. F-Disk çekmeyi bilecektin vs. Ama şimdi bir kaç tıkla Wİndows kuruluyor. Bence para ödemeye gerek yok. Bulunduğum yer Konya ve fiyatlar 20-30 arası değişiyormuş. Hiç denemedim, başkasından duyduğumu söylüyorum.

Ben staj yaparken gelen makinaya 1 kez format atarım diğer gelişlerinde hep acronis :D

5 dk da acronis biterdi ama biz müşteriye hemen bekle 5 dakikaya hazır demezdik.Akşam üstü alın derdik :D

Hatta 10 tane aynı türden makina yapardık(toplardık).Sadece 1 ine format atar,driverlarını,programlarını yükleriz diğerlerine basardık acronisi hepsi 3 dk da hazır :D

Yazmış olduğunuz cevap benim sorumu cevaplamıyor malesef... Bir pcden alınan yedek diğer donanımı farklı bir bilgisayarı nasıl oluyorda driverları tanıyabiliyor? Ayrıca işletim sistemi XP'mi?

ya ben şimdiye kadar pcimi bilgisayarcıya ******ürmedim hep kendim forumdan indirdiklerimle yada başka xplerle atardım formatımı, galiba bu acronis imaj dosyası gibi kaydediyo ama ondan sonra ne oluyo???

Yazmış olduğunuz cevap benim sorumu cevaplamıyor malesef... Bir pcden alınan yedek diğer donanımı farklı bir bilgisayarı nasıl oluyorda driverları tanıyabiliyor? Ayrıca işletim sistemi XP'mi?

ben donanımları farklı makinalarada aynı acronis imagesi uyuyor demedim...

Ha bununda programı bizim forumda verildi....

Yani donanımı farklı makinalara aynı xp yi yükleme programı verildi forumda....

Biz şirketce belirli parçalar kullanırdık...

Atıyom Asus anakart kullanırız,Nvidia ekran kartı kullanırız...

Yani bir makinanın acronisini alırız diğerlerine 3 dakikada xp yüklerdik...

Devamlı müşterilerimizinde gizli partitionuna acronisini atardım...

ya ben şimdiye kadar pcimi bilgisayarcıya ******ürmedim hep kendim forumdan indirdiklerimle yada başka xplerle atardım formatımı, galiba bu acronis imaj dosyası gibi kaydediyo ama ondan sonra ne oluyo???

arkadaşım sen bir kere bilgisayarına format at sonra acronisini al makinanın...

Sonra makinan tekrar çöktüğünde veya yavaşladığında format atmıyon direk acronis atıyon...

Edited by UnGooD