Jump to content

2010 Pc Oyunları Hepsi Tek Link Kaçırma & Sürekli

jandefisher
 Share

Recommended Posts

• Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

emeğine sağlık ama linklerin ölmüş yada üyeliğin bitmiş silmişler...yine de saol düşüncen için...

SON DÖNEMDE TURBOBİT.NET TE ALTYAPI ÇALIŞMALARI VAR GALİBA,ARA ARA SİTE KAPANMAKTA... EĞER LİNK ÇALIŞMAZSA 1 2 SAAT SORA TEKRAR DENEYİN ARKADAŞLAR ;)

DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Edited by casira

arkadaslar ben uyelık aldım fakat explorer dan ındırırken kesılıyor devamlı yarıa kalıyor ben bunu jdownloader a nasıl eklıcem

benden name ve pass soruyor bana geen maılde ıse sadece securıt kodu war yardım edın name ve pass kısmını ne gırmelıyım

yardım edecek kımse yokmu

arkadaslar benım uyelıgım var fakat explorer dan ındırmeye basıyorum ıdm ve j downloader da kurulu fakat suana kadar ıdm ye dusen 2 oyun oldu lınkıne tıkladıktan sonra dıgerlerı explorer dan ınıo fakat oyunun 100 mb ı ındıkten sonra ındırme tamamlandı dıyor ve kesılıyor

delı oldum j downloader da uyelık bılgılerımı gıremedım neden kesılıyor mozılladada denedım 100 mb doluyor tamamlandı dıyor :( yardım edın

arkadaslar benım uyelıgım var fakat explorer dan ındırmeye basıyorum ıdm ve j downloader da kurulu fakat suana kadar ıdm ye dusen 2 oyun oldu lınkıne tıkladıktan sonra dıgerlerı explorer dan ınıo fakat oyunun 100 mb ı ındıkten sonra ındırme tamamlandı dıyor ve kesılıyor

delı oldum j downloader da uyelık bılgılerımı gıremedım neden kesılıyor mozılladada denedım 100 mb doluyor tamamlandı dıyor :( yardım edın

sanırm turbobit.net ile alaklı bi sorun bu,yukarıda dedğim gbi son günlerde bakm çalşması var,ondan serverlar kapanıo olabilir,eğer üyelik aldıysan bde flashget te indrmeyi dene bence;)

Test Drive UnLimited 2 2010 serıal ı yok :(

arkadaslar uyelıgım war ıdm kurulu flashgget ı kurdum jdownloader kurulu ama genede lınk explorerdan ınıyor

oyle oluncada 100 mb dan sonra sonra kesılıyor sıtedenmı yapıyor bunu baska bırsey ındırken lınklerı yakalıyor ama bunda tık yok

Edited by tipoti