Jump to content

2010 Pc Oyunları Hepsi Tek Link Kaçırma & Sürekli

jandefisher
 Share

Recommended Posts

güzel paylaşım fakat indirme hızı çook düşük 3-4 günde bir tanesi iner birde koparsa gümm

turbobitte kesilme çok oluyo premiumda da bile oluyo yani ama premiumunuz olsa 8mbit de 900 kb kadar çıkıyo bizzat kendim denedim

ama arkadaş gerçekten çok güzel bi arşiv yapmış hddmde yer olsa çoğunu indirirdim

Edited by umudooooo

• Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kozan bende indirdim nfs worldu dosya uzantısı değiştirmeden birlikte aç yaptım winrarı gösterdim ve açtım yani bi sorun oluşmadı bende hala oynuyorum oyunu

İlgin için teşekkürler canberkbaba, senin dediğin gibi uzantısını değiştirmeden de yapıyorum ama durum malesef aynı, sağlık olsun.

Split/Second | 2010 | MULTI5 | RePack | 3.95 GB

Yollanan resim

Turbobit.net Download İndir;

Please register to see this content.

dostum linki yenileyebilir misin diğerlerinin çoğunu indirdim ama bunda hata veriyor.

jdownloaderle indirme yapıyorum

linkte bi problem yok arkadaşm şimdi kontrol ettm;)

kardeşim anlamıyorum bende ki sorun ne o zaman diğerlerini indridim bua geldiğinde

hocam bilmiyorum bende ki sorun ne o zaman siz indirebiliyor musunuz peki.

şimdi bende indrmeye çalştım büyk ihtmal oyunun bulunduğu server bakımda,daha sonra tekrar deneyeceğim,eğer sorun hala devam ederse baştan yüklerim;)

şimdi bende indrmeye çalştım büyk ihtmal oyunun bulunduğu server bakımda,daha sonra tekrar deneyeceğim,eğer sorun hala devam ederse baştan yüklerim;)

sağolasın kardeşim ilgin için. bu hata bayağı zamandan beri var sanırım ilk bu oyuna niyet ettim indirmeye ama nasip olmadı diğer oyunlar için sağol cok işime yaradılar indirmekte sorunuz eeline sağlık. çlışmaların için kolay gelsin..

arkadaşım eline sağlık ne güzel eklemişsin linkleri peki oyunları kontrol ettinmi bazıları çalışmıyor bazıları cdkey istiyor

yani sağol sayende boşuboşuna oyunları indirdim zamanımı harcadım ümitle inmelerini bekledim ama işe yaramadıktan sonra eline sağlık sözünü geri alıyorum