Jump to content

Ücretle Forum Açabilecek Arkadaşlar

Recommended Posts

arkadaşlar

tüm çabama rağmen kendim bir forum açamadım

elimde örnek bir forum var

bu forumun benzerini açmak istiyorum

kalıcı ve sürekli güncel tutulacak o yüzden

yardımcı olacak arkadaşlar lütfen irtibat kuralım

saygılarımla

smf lisanslı vbulletin vs.. hepsini kurup tema + birkaç tane mod ekleyebilirim.istediğin ücrete siteyi görüp(sadece kurulmuş sıfır hali için) sonra ödersin beğenmezsen birşey ödemezsin.ama sadece 2 gün içinde sonra yokum özel mesaj atıp ulaşabilirsin.

bence hem ucretli hemde ucretsizi bir deneyin hangisi size olursa yardımcı olmak isterdim ama ne yazık ki zamanım olamıyor zamanım olmadıgında size istediginiz kalitede bir web sayfa hazırlayamayacam yalnız ücretli söyleyen arkadaşlarımızla bir göruşun sonunda onlarda bu işe yıllarını vermiş para konusunu sorun etmemek lazım önemli olan web sayfanın kalitesi sonunca (yanlış anlaşılmasın demek istedigim ucretsiz yapanlar yapmasını bilmiyor demek dir diger arkadaşların hevesleri webde kırılmasın kazanc saglayabilsin)

Elim hazır TEMASı yapılmıs 2bin kullanıcılı smf forum Gerekli birçok piyasada bulunmayan modlarda mevcut datebase yedeği alınmış Tam yedekli bi forum var kurarım sana + alkoclar.com.tr nin serverinden host da açarım sana Ücret istemiyorum zevk için yaparım AltugAlkoclar[at]gmail[dot]com eklersin msn e

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...