Jump to content

Autoplay Media Studio Tv Izleme Porg

Aversus

Recommended Posts

Load ettikten sonra Play komutu vermezsen çalışmaz.

MediaPlayer.Load("Plugin1", "mms://85.17.223.166/po"); [color="#006400"]-- Adresi yükledik[/color]
MediaPlayer.Play("Plugin1"); [color="#98fb98"]-[color="#006400"]- Çalıştırdık[/color][/color]

Hemoroid herşeyi halletmeye başladın tebrikler. :) bu arada nickim çok mu zor ya :huh:

Hocam sayende yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyoruz. Apz örneklerin olsun verdiğin kodlar olsun çok faydalı. AMS başlığı altındaki tüm teşekkür butonlarını sana adıyorum :D

Nick basit ama arkadaş uykuluydu sanırım :)

Not : Bir hayırsever adminde çıkıp benim nicki OzgrGvnc yapsada kurtulsam ^_^

evet aynen kusra bakma birine forum kuryorumda smf forum onunla kafam krişti swf plung olcak varsa süper olur media player artik bir tv haric hepsi bu sistem geçmiş anlican çalişmiyor yaşadim şehir izmir burda kordontv var o bile geçmiş

Plugin buldum ama Hemoroid dedin gibi yaptim ama çalişmadi hata verdi kodu böyle değiştirdim nerde hata yapmiş ola bilirim

Flashvideo.Load("Plugin1", "rtmp://webkral.garantisistem.com:80/webkral/kral2"); Flashvideo.Play("Plugin1");

Media player plugin - Plugin 1 olarak geçiyor bildiğim kadarıyla.

Flash Video için aynı plugin i kullanıyorsun yani plugin1 e yönlendiriyorsun.

File > Export komutuyla APZ dosyasını export edip buraya eklersen daha rahat yardımcı oluruz..

Flashvideo.Load("Plugin1", "rtmp://webkral.garantisistem.com:80/webkral/kral2"); Flashvideo.Play("Plugin1");

bu kodu çaliştirmadim o yüzden çaliştirmadim için başlayamadim bir tek poweturk video çalişyor gerisi flash player istiyor net üzerinden yayin yapiyor o yüzden

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...