Jump to content

Pc Oyunlarının Indirildiği Site Neresi Bilen Var M

sezgin06

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.. Konu başlığında da belirttiğim gibi, oyun siteleri oyunları hangi sitelerden indiriyor.. mesela burada upload edilen oyunlar hangi sitelerde ilk olarak yayınlanıyor.. Zamunda sitesini biliyorum ama orasıda üyeliğe açık değil bazı zamanlar açıyormuş.. Eğer zamunda dan indiriliyorsa davetiyesi olan varmı acaba..

Hayır fulloyun gibi siteleri değil, onların da nereden aldıklarını soruyorum.. yani ilk nereye sızdırılıyor oyunlar.. mesela ben zamunda diye bir site buldum ama üyeliğe kapalı şuanda.. bu siteden mi alıyorlar..

ayrica zamunda üyeliği olan varsa rica etsem bana davetiye gönderebilir mi?

zamazingolarla uğraşmayın kur pc ne utorrent oyun ismini yaz indir

ha benim sitem var ilk haber vermek isteyen ben olayım dersen zamazingoları takip etmen yerine oyun çıkış tarihlerini vs sini takip et ;)

zaten piyasaya düşüyor özellikle torrente

İlk nereye düştüğü pek önemli değil artık ilk düştüğü yer yada yerleri takip eden insanlar anında kendi sitelerine yada takıldıkları sitelere konu açıyor orada veriyor takip etmek okadar zor ve zahmetli değil

Arkadaslar soruyu tam anlatamadım herhalde.. Yeni çıkan bir PC oyunu, ilk olarak nerede paylaşılıyor.. Fulloyun, oyun-arsivi, oyuncehennemi vb.. gibi siteler oyunları nereden alıyor bunu soruyorum. Google de biraz araştırma yaptım ve zamunda diye bir torrent sitesi buldum. galiba burdan alıyorlar ama burada üyeliklere kapalı suanda, ara sıra açıyormuş. Bu sitenin davetiyesi varmı? veya baska bi site bilen varmı?

saydax, ilk düştügü yer önemli değil ama bu siteler torrent siteleri oluyor genelde. yani oyunları hızlı ve tek linkte sunuyorlar. ayrıca sitelerde düzenli bir forum sitesi gibi. yani oyun çıktığında düzenli bir şekilde takipde edebiliyorsun. o yüzden soruyorum, bu siteler nereler acaba? dediğim gibi biraz araştırdım ve zamunda sitesini buldum ama orasıda üyeliğe kapalı şuanda. üye olanlar davetiye gönderebiliyormu bilmiyorum. eğer gönderilebiliniyorsa, üyeliği olanlar davetiye gönderebilirler mi acaba. veya bu site gibi başka siteler varmıdır.

Genelde tabi ilk torrente düşer fakat ülkemizdeki malum internet hızlarında nekadar hızlı indirebilirsinki. zamunda gayet güzel bir torrent sitesidir fakat üyelikleri kapalı bazen açılıyor yada davetiye bulman lazımbulursan o sitelerden takip edebilirsin

kırılan yani cracklenmiş herşey ilk önce scene ftplere rarlar halinde düşer.sonra 0day torrent siteleri (ftn,sceneaccess,torrentleech..) buralara düşer buralardan indirenlerde internete upload yapar.

Evet ilk torrent sitelerine düşüyor. zamunda da sayılı torrent sitelerinden ama üyeliği herzaman açmıyor malesef. Üye olanlar davetiye gönderebilir sanırım ancak hiç kimsede davetiye göndermiyor ne hikmetse. TNCTR de mutlaka vardır üyeliği olan ve rica ediyorum üyeliği olanlardan bir tane davetiye gönderebilir mi?

Ohoo.Adam zaten biliyor nereden inilceginiz ve adamın derdi indirmek degil merak!Adam ilk kim crackleyip İNTERNETE upload ediyor diyor.

Benim Düsüncem Siteden Cok kisilerde mesela sitesinden reklam ile para kazanan biri pes cıktıgı anda gdip alıyor ve crackleyip upload ediyor zaten egitimli ksiler bunlar.

ProSprint, nereden indirildiği hakkında bir bilgim yok sadece google de araştırırken bu site karşıma çıktı. dünyada sayılı torrentlerden birisiymiş burası. üyelik alımını zamanla açıyormuş, davetiye ile oluyormu onu da bilmiyordum onu da ögrendim şimdi davetiye yokmuş. bunları crackleyip kıranlar zaten bir grup oluyor. mesela razor oyunu kırıp torrent sitelerine veriyor. bunları bilmeyen yoktur. benim merak ettiğim konu bu torrent siteleri nereler. bu adamlarda bir sekilde buluyorlar bu oyunları, sızdırıyorlardır ne bileyim buluyorlardır. nasıl bulduklarıda önemli değil zaten. ama site reklamları için oyunu aldıklarını zannetmiyorum çünkü oyun piyasaya çıkmadan buluyorlar, bence sızdırılıyor.

Please register to see this content.
)

oyun piyasaya çıkmadan önce sızdırıyorlar yada çıktıktan sonra oyunu kırıp şifrelenmiş ftp lere atıyorlar.o ftplerden de torrent sitelerine düşüyor.

zamunda iyi bir site fakat sayılı sitelerden değil.torrentleech zamundayı 10'a katlar

grasp, evet bu şekilde yapıldığı kesin. çünkü dediğin gibi oyun çoğu kez daha çıkmadan nette oluyor. bir şkeilde sızdırıyorlar. site için sağolasın, zamunda yi da kontrol edeceğim artık üyeliğin açılmasını bekleyeceğim. torrent hızlı oluyor ve tek link, partlarla uğraşmıyorsun. :rolleyes:

Please register to see this content.
)

oyun piyasaya çıkmadan önce sızdırıyorlar yada çıktıktan sonra oyunu kırıp şifrelenmiş ftp lere atıyorlar.o ftplerden de torrent sitelerine düşüyor.

zamunda iyi bir site fakat sayılı sitelerden değil.torrentleech zamundayı 10'a katlar

nette zamunda yi baya övüyorlar. ama zamunda yı yeni öğrendiğim gibi torrentleech i de yeni öğrendim. :D torrentleech de de üyelikler zamanla açılıyor galiba şuanda üyelik kapalı çünkü.

Zamunda

kullanıcı adı:bukibuks

şifre :123456 bu işini görür sanirim

bukibuks, çok teşekkür ederim arkadaşım. vallahi senin gibi adam çok azdır nette. ne kadar teşekkür etsem azdır yani, işimi görür tabiki çok sağolasın.

Zamunda

kullanıcı adı:bukibuks

şifre :123456 bu işini görür sanirim

Süpersin sen ya :) Acaba davet gönderebilirmsin ? Şu anda hesabınla giriş yaptım ama ben beceremedim. Biliyorsan bir davetiye almak istiyorum. Sürekli senin hesabı açmak zorunda kalmam. İndirmek istediğim birçok içerik var.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...