Jump to content

Stormax 320 Gb Taşınabilir Hdd Yardım

beyaz gulum

Recommended Posts

arkadaslar bende stormax 320 gb harici harddisk var ve ntfs olarak biçimlendirmek istiyorum ama windows biçimlendirmeyi bitiremedi diye uyarı verıyor. İşin ilginç yanı exFAT olarak biçimlendirme yaptıgımda sorunsuz bir sekilde biçimleniyor. lütfen yardımcı olun şimdiden tskler

format cd sini takıp restar yap birde öyle biçimlendirmeyi dene xp format cd sinde sanırım 100% oranl olur ama tabi daha deneyimli arkadaşların konuya açıklık getirmesi daha dogru olur cvb gelene kadar bir dene formatan zarar gelmez zaten ordan biçimlendir sonra formatı çıkar bu bakar basit

format cd sini takıp restar yap birde öyle biçimlendirmeyi dene xp format cd sinde sanırım 100% oranl olur ama tabi daha deneyimli arkadaşların konuya açıklık getirmesi daha dogru olur cvb gelene kadar bir dene formatan zarar gelmez zaten ordan biçimlendir sonra formatı çıkar bu bakar basit

sagol dostum bir deneyelim insallah olur baska arkadaslarda bildiklerini paylasirsa cok makbule gecer tekrar tesekur ederim .

arkadaslar bende stormax 320 gb harici harddisk var ve ntfs olarak biçimlendirmek istiyorum ama windows biçimlendirmeyi bitiremedi diye uyarı verıyor. İşin ilginç yanı exFAT olarak biçimlendirme yaptıgımda sorunsuz bir sekilde biçimleniyor. lütfen yardımcı olun şimdiden tskler

Fdisk yap.Hirens Boot CD ile yapabilirsin.Disk ile ilgili işlemleri windowsa geçmeden dosta yaparsan daha sağlıklı olur.Windowsta ise disk test programları ile kontrol edebilirsin (HD Tune, Hard Disk Sentinentel gibi)

Fdisk yap.Hirens Boot CD ile yapabilirsin.Disk ile ilgili işlemleri windowsa geçmeden dosta yaparsan daha sağlıklı olur.Windowsta ise disk test programları ile kontrol edebilirsin (HD Tune, Hard Disk Sentinentel gibi)

slm dostum cevap yazdigin icin tesekur ederim mumkunse Hirens Boot CD nasil yapacagimi ayrintili bir sekilde yazarsan menmun olurum Hirens Boot CD indirip cd iso olarak yazdirdim pc takip acildiginda hagi sini secmeliyim yardimci olursan makbule gecer tekrar tesekur ederim.

• 2 hafta sonra ...

slm ilgi gosteren arkadasara tesekurederim sonunda gendi capimda arastirdim uc dortgun icinde cozdum turkce olsa daha cabuk cozerdim neyse pogramin adinida yazayim bazi arkadaslara yardimci olursak ne guzel ( Paragon.Partition.Manager.Pro.8.5.retail ) bu pogram sayesinde hdd 4 boldum 3 tanesini FAT32 yaptim birtanesinide NTFS ilgilenen arkadaslara duyurulur saygilar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...