Jump to content

Insydeflash Kullanımı (Modlu Bios)

_MsT_

Recommended Posts

Please register to see this content.

bunu indir biraz bekle ben sana gosterırım kullanmasını

indirdimde

biosum: insyde H20

versiyonu: 2.20

orjinalini verdim daha önceki linkte zaten anaca cumaya format atarım ama bu sefer loader kullanmak istemiyorum ben modlucam araçları tam olarak bulmadan ve biraz daha bilgi almadan modlamak istemiyorum.

indirdimde

biosum: insyde H20

versiyonu: 2.20

orjinalini verdim daha önceki linkte zaten anaca cumaya format atarım ama bu sefer loader kullanmak istemiyorum ben modlucam araçları tam olarak bulmadan ve biraz daha bilgi almadan modlamak istemiyorum.

team viewerden görüşelim buradan olacak iş değil

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

[quote name='nailebugra' date='09 Kasım 2010 - 21:19 ' timestamp='1289330993' post='912843']
arkadaşlar bende compal nblb2 (expernbr81b) bu bilgisayar da da insyde h2o bios var f09 u yükleyince bşlangıçtaki exper yazısı gitti orya tekrar bişeyler yazamazmıyız bu konuda bilgisi ola varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim
[/quote]
Konudaki InsydeFlash programını indir orada biosa resim koyma seçeneği var istediğini koyabilirsin

• 3 hafta sonra ...

[quote name='nailebugra' date='09 Kasım 2010 - 21:19 ' timestamp='1289330993' post='912843']
arkadaşlar bende compal nblb2 (expernbr81b) bu bilgisayar da da insyde h2o bios var f09 u yükleyince bşlangıçtaki exper yazısı gitti orya tekrar bişeyler yazamazmıyız bu konuda bilgisi ola varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim
[/quote]
uzun süredir internete giremiyordum. milano88'inde dediği gibi programın içerisinde açılış resmi ekleme mevcut :) iyi yine siz şanslısınız sadece açılış resmi gitmiş, benim bios doğru metodu bulana kadar (ki ben modladığım zaman ortada yardım alabileceğim kimse de yoktu) her dili gördü (çince, rusça). konunun üzerinden baya zaman geçmiş ama istersen yardım edebilirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...