Jump to content

Internet Explorer 9 Türkçe

Xpista7
 Share

Recommended Posts

r0tcsm.png

.: Internet Explorer 9 Türkçe :.

Internet Explorer 9 bugün yayınlandı ve Www.TncTr.Com - Xpista farkıyla sizlerle... Üstelik katılımsız...

hkknda.png

.: Notlar :.

# Proğramın kurulumu Autoit ile yapılmıştır, kurulum esnasında fare ve klavye ile ilgili hiçbir oynama yapmayınız...

# Kurulum esnasında güncelleştirmeleri yüklediği için internet bağlantınız olmalıdır...

# Windows 7 32 bit içindir... (Diğerlerinde denenmedi)

# Kurulumdan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yeniden başlatılacaktır...

Boyut : 19.8 Mb

:download1:

Edited by Xpista7

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NEW YORK - - Microsoft, aylardır bekleyen kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmadı ve söz verdiği gibi 15 Eylül'de Internet Explorer 9 için kullanılabilir bir beta sürüm yayınladı. "Web'in Güzelliği" sloganıyla tanıtılan Explorer 9, daha iyi bir performansın yanı sıra, daha kullanışlı ve pratik bir arayüzün de sözünü veriyor. Google Chrome ve Firefox'un zorladığı firma, oldukça hızlandırılmış ve HTML5 web dili uyumlu E9 ile liderliğini pekiştirmeyi hedefliyor. Tarayıcının en dikkat çeken özelliği, 'flash'a ihtiyaç duymadan video oynatabilmek. Explorer 9'un deneme sürümü geçtiğimiz mart ayında kullanıma açılmıştı. Ancak sadece tarama motorunun hızını sergilemeyi amaçlayan bu sürümde, ek özellikler bulunmuyordu. Kötü haber ise, Explorer 9, sadece Windows 7 ve Vista'da çalışacak, XP'yi desteklemeyecek.

alıntı

Diğer broswerlere göre sade tasarım görünüyor paylaşım resimlerde,sıkkullanılanlar varmı bu broswerde ben göremedim yukardaki @ Xpista7 nın paylaşımımda,gayet iye benzemesini yanıda bir tek eksiği xp platformda iş görmemeyişi görünüyor.Bu ie9 brosweri yükldikten sonra win7 de masaüstüne orjinal ie kısayolu atıyormu? Selametle kalınız.

ben indirdim kurdum. İnternet exploer'u açınca "internet explorer çalışmayı durdurdu" hatası veriyor. Google'ı bile açmıyor. Tüm eklentileri devredışı bıraktım ccleaner ile temizlik yaptım fakat olmadı. Sizce neden kaynaklanıyor bu sorun? Bu arada win7 32 bit ultimate türkçe kullanıyorum ve internet explorer 9 beta türkçe win 7 32 bit türkçe için olanı kurdum. Yardımlarınızı bekliyorum...

Edited by sere

ben indirdim kurdum. İnternet exploer'u açınca "internet explorer çalışmayı durdurdu" hatası veriyor. Google'ı bile açmıyor. Tüm eklentileri devredışı bıraktım ccleaner ile temizlik yaptım fakat olmadı. Sizce neden kaynaklanıyor bu sorun? Bu arada win7 32 bit ultimate türkçe kullanıyorum ve internet explorer 9 beta türkçe win 7 32 bit türkçe için olanı kurdum. Yardımlarınızı bekliyorum...

Herhalde kurulum tam olarak gerçekleşmedi çünkü kurulumla (setupla) hiç oynamadım aynı ben sizin yanınızdaymış gibi kurduruyorum yani tıklatıyorum kaldırıp tekrar yükleyin, ve ya kaldırmadanda deneyebilirsiniz...