Jump to content

Internet Explorer 9 Türkçe

Xpista7
 Share

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...

İe 9 final sürümü sadece windows 7 sp1 yüklü bilgisayarlara yüklenebilecek. Sp1 sürümü ayrıca KB 971033 güncellemesini de içereceğinden Windows 7'yi aktive etmek için cracklar bir işe yaramayacak.

RemoveWat 2.2.5

Yakalanan Windows 7'yi Orjinal yapma (KB971033 Çözümü)

Windows 7 korsan ile mücadele için yeni bir güncelleştirme gerçekleştirdi,ve bu güncelleştirmeyi indiren herkesin sistemi yakalanıyor ve kısa süre sonrada kapanıyor.Daha önceden yapmış olduğunuz crack'larda işe yaramıyor yani orjinal yapamıyorsunuz.Windos 7'nin anti korsan olarak nitelendirdiği bu küçük güncelleştirme (KB971033) pc'ye yüklenildiği anda direk korsan yazılım olarak sisteminizi belirliyor.Tabi bununda çözümü var onuda anlatacağız.Öncelikle güncelleştirmeleri otomotik yapmayın kendiniz belirleyin ve manuel olarak yapın bu güncelleştirmeyide asla yüklemeyin. 'KB971033'

Eğer yüklediyseniz bilgisayarınızın sol alt köşesinde şöyle bir yazı belirecek ve ekranınız kararacak.

Bu yazı kalkmadan temanızı değiştirmenizde mümkün değil !

Yapmanız gerekenler;

1.)Aşağıdaki linkten Programı indirin,

2.) Sağ tıklayın ve klasöre çıkartın,

3.) 'RemoveWat 2.2.5.exe' programını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın,

4.) 'RemoveWat' Butonuna tıklayın ve işlemin gerçekleşmesini bekleyin.

Bu işlemden sonra bilgisayarınız yeniden başlıyacaktır, 1 - 2 dk içerisinde yeniden başlamazsa siz başlatın ve sisteminiz artık orjinal temanızı'da değiştirebilirsiniz.

Please register to see this content.

:

Adres çubuğundan adresin resmini maus la alt'a çekip bırakınca Forum' daha çabuk ulaşıyonuz.

12035031824743139837.png

Ayrıca Explorer açıkken Klavyenin Alt tuşuna basarsamız Adres çubuğunun altında menüler görünüyor.Tekrar basınca kayboluyor.

Edited by sahin35

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Şimdi Kintaro da söylemişti... sen yorumu yazdıktan sonra bir kere yollaya bastıktan sonra o mesaj yollanıyor ama senin onun yollanmış olduğunu görmen biraz geç oluyor... mesela telefondanda face e girince mesaj atarken gönder deyip vazgeçersen o mesaj gidiyor... sadece yollaya bas ve "bekle"

[quote name='Xpista7' date='19 Kasım 2010 - 09:02 ' timestamp='1290157948' post='914054']
Şimdi Kintaro da söylemişti... sen yorumu yazdıktan sonra bir kere yollaya bastıktan sonra o mesaj yollanıyor ama senin onun yollanmış olduğunu görmen biraz geç oluyor... mesela telefondanda face e girince mesaj atarken gönder deyip vazgeçersen o mesaj gidiyor... sadece yollaya bas ve "bekle"
[/quote]
alakası yok heryerde aynı sorun var tek basıp bekliyorum aynı mesaj iki defa gitmiş oluyor

• 2 hafta sonra ...

[quote name='Xpista7' date='23 Eylül 2010 - 18:39 ' timestamp='1285267750' post='888480']
Herhalde kurulum tam olarak gerçekleşmedi çünkü kurulumla (setupla) hiç oynamadım aynı ben sizin yanınızdaymış gibi kurduruyorum yani tıklatıyorum kaldırıp tekrar yükleyin, ve ya kaldırmadanda deneyebilirsiniz...
[/quote]w

• 2 hafta sonra ...

Sorunsuz yüklendi ama sorunlu çalışıyor...
Bilgisayarı kapatıp açtım sonra güncellemerli yapılandırdı...
İe9 u açtığımda karşımda bembeyaz bir sayfa siteyi açıyor ama içeriği göstermiyor???

Orjinalden de yüklesem aynı sıkıntı oluyor.

[img]http://img64.imageshack.us/img64/9549/adszqf.jpg[/img]

Edited by himmgarip

[quote name='himmgarip' date='24 Aralık 2010 - 02:08 ' timestamp='1293149897' post='931448']
Sorunsuz yüklendi ama sorunlu çalışıyor...
Bilgisayarı kapatıp açtım sonra güncellemerli yapılandırdı...
İe9 u açtığımda karşımda bembeyaz bir sayfa siteyi açıyor ama içeriği göstermiyor???

Orjinalden de yüklesem aynı sıkıntı oluyor.

[img]http://img64.imageshack.us/img64/9549/adszqf.jpg[/img]
[/quote]

Gerçekten Hiç Bir Fikrim Yok, Böyle Bir Sorunla İlk Sizde Karşılaştım, Sorun Sisteminizden Kaynaklı Olabilir, Orjinalinden de DüzKurdurmuşsunuz Gene Olmamış.. Keşke Yapabileceğim Birşey Olsa...

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...