Jump to content

Fifa 2011 Pc Demo Çıktı.!

benwade_21

Recommended Posts

ben ındırdım oynadım yılalrdır pes oynayan bırı olarak pes 2011 ıde denedım pes 4 den berı konamı oynarım

fifa gercekten cok guzel olmus pes cok kotu olmus bunu acıkca solemek gerekıor pes sever biri olsamda sezarın hakkı sezara konamı benım babamın oglu deı lsonucta hangısı guzelse onu oynarım

ancak oyun kısa 3 dk lık ve amator de en azından şu oyun suresını uzatabılecegımız bır yama cıkarsahemen paylasalım arkadaslar... oyun cok zevklı ama kısa suruo :D

FIFA 11 Demo Zorluk Derecesi ve Süre Uzatma Yaması cıktı

Bu dosyayı FIFA 11 DEMO / GAME klasörünün içine atın sonra oyuna girin oyun zorluğu Uber. olacaktır..

Oyun Süresi 10 dakika olacaktır.

Please register to see this content.

birde bu maç yapaken ben oyunu kaydetmek ıstıyorum fraps ıle yapmaya calıstım ama 30 sn ye kaydedıyor program . ınternette vıdeolara bakıorum 15 dk lık vıdeolar var bunları hangı programlarla yuksek kalıtede cekebılırlar bılgı verırımısınız bana lutfen ....

Pes Tek kelime İle felaket olmuş.. görselliği çok abartmışlar.. taktik ayar yerindeki mauseyede anlam veremedim.. saçmalık olmuş...

fifayı bekleyen biriydim.. beklentilerimden ve EA nın açıklamalarının hakkını vermiş... helal olsun EA ya bu sene fifa gider.. FİFA 2011 Forever... :D

Yok arkadaş Fifa da iyi değil ikisinide oynadım. O ne biçim tuş ayarları yahu. Shootun olduğu bir tuş nasıl oluyorda top rakipteyken slide tackle a dönüyor hayret vallaha ya.. Birde saha bana ufacık geldi.. Puyolunda karşıdan gelen topa hep aynı şekilde kafa vurması düşündürücü...

Kardeşim paylaşım için çok teşekkürler ellerine emeğine sağlık :) ama benim bi maruzatım var, sanırım bu demo windows 7 64bt sistemlerde çalısmıyor nette arastrdım bu konu hakkında 1,2 tane siteden başka bi konu bulamadım okudğum sitelerde de 64 bt sistemlerde çalışmadığı yazıyordu. bunun bi çözümü var mıdır ? varsa nedir ? şimdiden çok teşekkür ederim ;)

FIFA 11 bu sene isteneni verdi,oyun konsolu berbat çok uğraştırıcı çok detaylar verilmiş alışmak zaman alacak ama oynama açısından PES'i yıktı. FIFA futbol alanında 2010 yılında 94 Puan alarak en iyi performansı verdi,gözüme sadece bir detay takıldı.Çalım var geçme konusu yok bir oyuncunun rakibi geçmesi çok zor bunlardan çok düşük puan aldı benim gözümde.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...