Jump to content

.dvr Uzantılı Video Açma Programı

BeNefSE

Recommended Posts

Güzel Kardeş,

Birine yanıt verirken eksik bırakma!.. Hele ki, derdine çözüm arıyorsan... Yoksa, havanda su dövmüş olursun...

Bak, ben ne yazmışım:

Dosyayı bir arkadaşına denetirsin ya da küçük bir parçasını forumla paylaşırsın; hata nerdeymiş, kimdeymiş anlarsın...

Ek not:

İşleri eksik yaparsan, konu uzar, dağılır ve konuya "geçerken uğrayan" arkadaşlar ne istediğine bakmadan "onu indir, bunu bindir" derler ve de işler çorbaya döner...

Örneğin, yukardaki arkadaşımız geçerken uğramış ve etrafa DVR4000 marka güvenlik kameraları kurduğunu varsayarak, onları takip etmen için sana bi güzel "client"ini göndermiş...:)

Ek not:

İşleri eksik yaparsan, konu uzar, dağılır ve konuya "geçerken uğrayan" arkadaşlar ne istediğine bakmadan "onu indir, bunu bindir" derler ve de işler çorbaya döner...

Örneğin, yukardaki arkadaşımız geçerken uğramış ve etrafa DVR4000 marka güvenlik kameraları kurduğunu varsayarak, onları takip etmen için sana bi güzel "client"ini göndermiş...:)

boşver kafana takma böyle şeyleri kardeş...Sağolasın ilgi alakan için......

Gerçekten öyle dvr adını duyunca balıklama atlıyoruz programların üzerine... Şu program linklerini veren arkadaşlar iki klavye tuşuna daha basıp verdiği program hakkında ez azından ben kullandım şu dvr dosyalarım içindi, program kamera kayıtlarımı izlememe yada dönüştürmeme yardımcı oldu, gerekirse kamera modeli bile yazılmalı ki bizde bize faydası olup olmadığını veya tercihlerimizi ona göre yapalım. (forumda reklam parası da almıyorlar değil mi?) Ülkemizin bant genişliğini hor kullanmayalım. :) Veya reyting reyting deyip haftada birkaç kez aynı linklerden veya aynı programı farklı linklerden defalarca indirelim de, diğer ülkelere kavuşma yolunda bir adım daha ilerlemiş olalım.

Ben aslında isteğimi yazayım derken yukarıdaki dizeler çıktı klavyemden, özür dilerim kimseyi kırmak için yazmadım. Hiremco X3 ile kaydettiğim görüntüleri elecard player isimli oynatıcıyla daha önceden bilgisayarımda tv kayıtlarımı izledim. Çünkü hiremco sitesinde (

Please register to see this content.
) bunu yayınlamıştı ve hala vardır. Ama şu dönüştürme işi yok mu onu hala biz sevgili müşterilerine sunmadılar derken şimdi baktım dönüştürme işini yapan programı da siteye yerleştirmişler. Hemen denedim ve dönüştürmeyi yaptığını media player ve km player programları ile ayrı ayrı test ettim. Dönüştürme işlemini arada karıncalamalar olmak üzere genel anlamda çok hızlı ve iyi bir şekilde yaptığını da gördüm. Hiremco X3 ü olanlara duyurulur. Ee artık mpeg 2 halinden diğer formatlara da artık dönüştürebilirim artık. İnşiallah kaliteden daha fazla ödün verilmez umarım.

.dvr uzantılı videoları açan sağlam program var mı bildiğiniz.internetten araştırdım ama bulamadım linkler hep sıkıntılı indirdiklerimde acmıyor malesef.....

yazılanları okumaya çalıştım ama gördüğüm kadarı ile kimse şimdi bahsedeceğim programdan bahsetmemeiş yada gözümden kaçmış. Tavsiye edeceğim program 3 yıl önce kendim şahsen denedim olumlu sonuç aldım biraz zaman alıyor.

program mediacoder kendi sitesi

hızlıca indirebilecegin gezginlerden bağlantı

buda tam indirden kullanımıda anlatılıyor

yazılanları okumaya çalıştım ama gördüğüm kadarı ile kimse şimdi bahsedeceğim programdan bahsetmemeiş yada gözümden kaçmış. Tavsiye edeceğim program 3 yıl önce kendim şahsen denedim olumlu sonuç aldım biraz zaman alıyor.

program mediacoder kendi sitesi

hızlıca indirebilecegin gezginlerden bağlantı

buda tam indirden kullanımıda anlatılıyor

Yok kardeş malesef bu da olmadı videoyu görüyor ama cevirmeye kalkınca hata veriyor....

Ben de bu konuyla bayağı uğraşmıştım. Hatırladağım kadarıyla videoredo veya dvrplus, ikisinden biri veya her ikisi de işe yaramıştı ama özel bir format. Media center'la alakası yok. Güvenlik kamerası

formatı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...