Jump to content

Acronis Ile Sadece Windows Ve Programlar

vlk4n

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

Şöyle bir sistem yapılabilirmi yada mevcut mudur ?

Herşeyi kurulumuş tüm ayarları yapılmış bir bilisayarda ( Programlar-Sücüler) acronis yada onun benzeri bir programla imajını alacağım. Daha sonra bunu istediğim donanımları farklı bilgisayarda açacağım. Sadece yeni bilgisayarda ona ait sürücüleri kendim yükleyeceğim. Böyle bir sistemi nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

Teşekkürler iyi çalışmalar

Merhaba arkadaşlar

Şöyle bir sistem yapılabilirmi yada mevcut mudur ?

Herşeyi kurulumuş tüm ayarları yapılmış bir bilisayarda ( Programlar-Sücüler) acronis yada onun benzeri bir programla imajını alacağım. Daha sonra bunu istediğim donanımları farklı bilgisayarda açacağım. Sadece yeni bilgisayarda ona ait sürücüleri kendim yükleyeceğim. Böyle bir sistemi nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

Teşekkürler iyi çalışmalar

Acronisin Universal sürümleriyle bu istediklerini aynen gerçekleştirebilirsin. Ama tekrarlıyorum, ancak Universal sürümlerle olabilir bu ve yine imajı alırken bu Acronis sürümüyle (Universal..) imajı almalısın (Başka sürümlerle alınan imajı Universal sürüm ile restore etmek mümkün olmaz).

Programı ve kullanılışı ile ilgili bilgileri web otamında rahatlıkla bulabilirsin.

Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...