Jump to content

Satılık Çok Temiz Sistem

yadas

Recommended Posts

Satıştan Kaldırılmıştır...

Kasa+ Monitor şeklindedir, temiz kullanılmıştır, Resimdekilerin aynısıdır.

Fiyat:

Özellikleri

Monitor: Acer AL1916W 19" LCD

Anakart: Foxconn 45CMX

İşlemci: intel 2.4 Core 2 Duo E4500

Ekran Kartı: 512 mb NVIDIA GeForce 7300 GS 64bit

Ram: Kingston 1x1 2 GB DDR2-667

Harddisk: Western Digital 250Gb

CD/DVD: LG DVD+RW

Ethernet: Realtek RTL8101E

Ses: Realtek ALC662

Benim çektigim resimler.

25a0jk2.jpg

sl31vs.jpg

2v7w2km.jpg

2i5ceq.jpg

Anakartın SATA2 uyumlu olması yada SATA olması bence fiyat olayına bi etki etmez ama bu anakart ta var bu özelikler ve harici ekran kartlarında da RAM paylaşımı olmaz bu yeni seri ekran kartlarındansa özellikle düşünmeye bile gerek yok. Anakartın eksi yönü upgrade e uygun bi kart değil Quad işlemci desteklemiyor ve 800 Mhz lik ram desteğide yok. Ekran kartı 512 Mb ama bit i bilmiyoruz o fiyat farkını beliryelebilir işte. Hardiski artık standartların altında kalıyor, Monitörün şu anki piyasa değeri 250-260 aralarında 2. el halinde en çok 200 tl eder Ben bu haliyle 450 liradan fazla etmez diyorum şimdi satan arkadaş diyecek "naaaptın sende yaaa" ama piyasası böyle bende aldım 1500 liralık makine 2 sene doldu ve şimdi desemki 700 tl alan olmaz

Hayırlı satışlar , biraz pahalı geldi doğrusu :) umarım satarsın

çok ucuz yhaaa neresi pahalı...550 TL...tost makinesi satmıo adam...özellikleri bi kontrol etmende fayda var...kayseride bilgisayar mağazam var sadece aynı kasanın boş halini bile alış fiyatı olarak 100 TL'ye getirtmiştim...

Fiyat düşürülmüştür...

ben bu makineyi almak istiyorum fiyatı düşürmüş olman da farketmez benim için...makina benim çok hoşuma gitti...550 TL demişsin ilk satış fiyatı ama önemi yok makinan sıfır gibi ve çok temiz görünüyor mutlaka bunu almalıyım...bi de ATI 4670 ekran kartı sıfır alıp takabilir misin...eski ekran kartını da istiyorum...hepsini topla çarp böl fiyat ne ise bana söyle kardeş...bu makinaya talibim...

ben bu makineyi almak istiyorum fiyatı düşürmüş olman da farketmez benim için...makina benim çok hoşuma gitti...550 TL demişsin ilk satış fiyatı ama önemi yok makinan sıfır gibi ve çok temiz görünüyor mutlaka bunu almalıyım...bi de ATI 4670 ekran kartı sıfır alıp takabilir misin...eski ekran kartını da istiyorum...hepsini topla çarp böl fiyat ne ise bana söyle kardeş...bu makinaya talibim...

pc'yi aldın herhalde kardeş hayırlı olsun makina sıfır gibi çok temiz görünüyor demişsinde ben pcnin yeni çekilmiş fotosunu göremedim sen nereden baktın pc ye.?

pc'yi aldın herhalde kardeş hayırlı olsun makina sıfır gibi çok temiz görünüyor demişsinde ben pcnin yeni çekilmiş fotosunu göremedim sen nereden baktın pc ye.?

bende gormedım cok acayıprolleyes.gif

Arkadaşlar Pc bende degil arkadaşım kullanıyor, daha dogrusu arkadaşımın kızı kullanıyor oda makinaya zarar verecek yapıda degil o yüzden çok temiz diye başlık açtım.

Resmini çekecek düzgün bir telefon bulamadım benim telefonda resimler çamur gibi çıkıyor çektim ve yukarıya ekledim.Orijinal resimdeki kasa ve monitörün aynısıdır.

İstediğin ekran kartının sıfır fiyatı ortalama 150 TL alır takarım sorun degil. O zaman fiyat 700 TL olur uygunsa görüşelim.

İkinci EL Piyasasını İyi Takip Ederim, Bence İdeal Bir Fiyat Parça Parça Satsan Biraz Daha Pahallıya Bile Getire Bilirsin.

Ufak Bir Araştırma Yaptım

Monitör: Acer AL1916W 19" LCD 180-190 Civarında Satılıyor.

Anakart: Foxconn 45CMX 55-60 Civarında Satılıyor.

İşlemci: intel 2.4 Core 2 Duo E4500 85-90 Civarında Satılıyor.

Ekran Kartı: 512 mb NVIDIA GeForce 7300 GS 64bit 70-80 Civarında Satılıyor.

Ram: Kingston 2 GB DDR2-667 1GBX1GB 70 Civarında Satılıyor

Harddisk: Western Digital 250Gb 90 Civarında

CD/DVD: LG DVD+RW 30-40 TL

+580 En Düşük Fiyatlar Gözönüne alınmıştır.

Kasa+Powersuply Klavye Mauseyi dahi Koymuyorum Spikerlar.

Sadece Bilgilendirme Amaçlıdır. 550 TL ye Uğraşmam Diyorsan Helal Et Sat. Alanada hayırlı olsun.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...