Jump to content

Xp Şifre Kırıcı Ve Cd'den Çalışan Xp [Multi Boot]?

SoundMax

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar ilkkez bir multiboot menü yapmaya çalışıyorum fakat xp şifre kırıcı ve cd den çalışan xp yi nasıl yapıcam çözemedim. cdden çalışan xp de hata verdi şu şekilde yaptım ultraiso ile bif dosyasını C:\EasyBoot\disk1\ezboot içine attım iso içindekileride C:\EasyBoot\disk1 klasörüne attım cdımagegui ile isolarken hata verdi yanlıs mı yapıyorum acaba ? ve xp şifre kırıcı isom var onu nasıl entegre etmeliyim ?

ilgilenebilicek birisi yokmu arkadaşlar ?

Flood yapmayın! Konuyuda yanlış yere açmışsın zaten şimdi uyarı geliyor haaaa :)

hiç de sakin görünmüyorsun ama :rofl:

easyboot'u bilmiyorum ama eski sistemlerde gördüğüm kadarıyla yapması zor, en iyisi blue_life'ın anlattığı yukarda linki olan konu, 5 dakikada bi multiboot hazırlayabilirsin ayrıca komutları da çok kolay. miniXP'yi ve şifre kırıcıyı isodan çıkarmana gerek yok, miniXP'de şifre kırıcı yok mu zaten neden ayrıyetten şifre kırıcı koyuyorsun anlamadım

Merhaba

Bunu Hiren's boot CD 10 içinde gayet güzel yapmışlar, belki bundan örnek alarak uygun bir yöntem bulabilirsin kardeş.

Bu CD içinde tüm Windows işletim sistemlerinin şifrelerini kıran yazılda mevcut. Geçenlerde ben bir Win7 şifresini bu CD ile kırdım.

Başarılar.

YeniÇeri benim yıllardır sanalda kullandığım nickti bazıları siyasete dönüştürmeye çalıştı nickimi nefret ettiğim işler konular oldugu için kaldırdım ses kartının adını kullanıyorum gördüğün gibi :) yeniçeri eski emre90 o ayrı

hiç de sakin görünmüyorsun ama :rofl:

easyboot'u bilmiyorum ama eski sistemlerde gördüğüm kadarıyla yapması zor, en iyisi blue_life'ın anlattığı yukarda linki olan konu, 5 dakikada bi multiboot hazırlayabilirsin ayrıca komutları da çok kolay. miniXP'yi ve şifre kırıcıyı isodan çıkarmana gerek yok, miniXP'de şifre kırıcı yok mu zaten neden ayrıyetten şifre kırıcı koyuyorsun anlamadım

ustad bilmiyordum o yüzden koymak istedim. eğer mini xp de şifre kırıcı mevcutsa veya hiren boot cd de ok hirenbootun anlatımı var videolarda . cd den calısan xp yide ekledimmi tmm dır. ama onu nasıl ekleyecem :))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...