Jump to content

6 Adet Çıktı! Ka7 (Yüklendil!) İşte Sürümler

KemalALKIN

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Çok teşekkür ederim, sizin hazırlamış olduğunuz sistemleri çok beğeniyor ve sabırsızla bekliyorum.Kolay gelsin.

Sağolasın

kemal linkleri DLC olarak verecek olman iyi herkes JDownloader den indirmeyi ögrenecek başka çaresi yok

yoksa linkler dayanmıyor siliniyor

Evet Abi Ah Birde Bunu Birileri Anlasa :)

Hadi bakalım hayırlısı güzel kardeşim. Windowsların da senin gibi sanırım. Sade temiz ve yakışıklı :)

Sağol Abi.Teşekkür Ederim :blush:

4grr52.jpg

KA7™ Serisi...

1. KA7 Ekim 2010 Güncel Edition x86 "Yükleniyor"

2. KA7 Ekim 2010 Güncel Edition x64 "Yükleniyor"

3. KA7 Driver 2010 v2 Edition x86 "Yükleniyor"

4. KA7 Driver 2010 v2 Edition x64 "Yükleniyor"

5. KA7 Ekim 2010 Güncel & Driver Edition x86 "Yükleniyor"

6. KA7 Ekim 2010 Güncel & Driver Edition x64 "Yükleniyor"

Linklerin Sunumu DLC Olarak Verilecektir İndirebilmeniz İçin Veya Linkleri Görebilmeniz İçin JDownloader Dosya İndirme Yöneticisini Kullanmanız Gerekicektir

NOT: Anlatımda Eklencektir (Resimli) (Her Çalışmanın Altına)

3. cıkaracagın ısletım sıstemındeki windows 7 nin kendı driver larını cıkartıp baska drıverlar mı eklenıcek acaba??????

3. cıkaracagın ısletım sıstemındeki windows 7 nin kendı driver larını cıkartıp baska drıverlar mı eklenıcek acaba??????

hiç bir çıkarma yok abi ek sürücü paketleri eklenildi her pakette çoğu pc parçasına uygun sürücüler var

Kemal öncelikle hayırlısı olsun.Herkese hitap edecek çalışmalar yapmışsın.Teşekkürler...

Benim de aklıma takılan bir soru var(gerçi ŞimşekAdam'ın sorusuna benziyor ama).Wİndiws 7 sürücüleri içinde barındırmıyor mu?Ben mi yanlış biliyorum,çünkü ben Win7 kurduktan sonra ayriyetten sürücü kurmuyorum.Eğer öyleyse bu konuda aydınlatırsan sevinirim...

Yeni çalışmalarında kolaylıklar diliyorum...

Düzenleme:İmla hatası...

Kemal öncelikle hayırlısı olsun.Herkese hitap edecek çalışmalar yapmışsın.Teşekkürler...

Benim de aklıma takılan bir soru var(gerçi ŞimşekAdam'ın sorusuna benziyor ama).Wİndiws 7 sürücüleri içinde barındırmıyor mu?Ben mi yanlış biliyorum,çünkü ben Win7 kurduktan sonra ayriyetten sürücü kurmuyorum.Eğer öyleyse bu konuda aydınlatırsan sevinirim...

Yeni çalışmalarında kolaylıklar diliyorum...

Düzenleme:İmla hatası...

windows 7 internet bağlantınız açık iken kurarsanız eksik bazı sürücüleri yükler ancak yetersiz kalabiliyor

vede offline kurulumda dahada eksik kalıyor o yüzden böyle bir çalışma yaptım

vistanın xpnin oluyorsa 7 ninde sürücü entegrelisi olmalı diyerekten 2.versiyonu çıkarttım

2. versiyonun çıkış nedeni 1. lerde çoğu link saldırıya uğradı vede sürücülerin yenisi çıkmıştı paketlerin

o yüzden

bu arada diğer çalışmalar bittikçe eklenilecektir 2 sistem birdende yayınlıyabilirim yani 2 konu peş peşe çünki malum okul ödev gibi durumlar :) ben ikisinide dengelediğim için benim için sorun yok :)

Herhalde Desteklenmeyen Bazı Aygıtlar Var Bunun İçin Önceden Hazırlanıp Entegre Edilmiş Driver Paketleri KA7 Driver Sürümü Olarak Yayınlanmış, Tüm Pclerde Driver Arama Derdini En Alt Seviyeye İndirmeyi Amaçlamış Bir Sistem... Sanırım Öyle :rolleyes:

Geriye Kalan 4 Windows 7 (4 DVD) İsim Uzunluğu Sınırlaması Gelmiş Sanırım

Çok Kısa Bir İsim İle Hemde Bilinmeyen Tür Olarak Yüklenme Olmuş

Bu Sabahtan Beri Uğraştım

Şimdi İsimlerini Kısaltıp Tekrar Partladım

Tekrardan Uploada Başladım

Gecikme İçin Çok Özür Dilerim

Bittikçe Yayınlıyacağım Ve Buradan Bilgilendirme Yapacağım

KA7 Ekim 2010 Güncel Edition x64 ü ilk yayınlaman dileğiyle :rolleyes: ... Saygılar...

İlk Sıraya Güncelleri Aldım

x64 gidiyor halen :D hız göstergesi vs de gitti sakat iş ama sağlam gidiyor :D

sonra x86 güncel

sonra x64 güncel & driver

ve x86 sı sonr olarak

Kusura Bakmayın Düzgün Yazamadım.

@KemalALKIN, İçerisinde sadece WMP 11 ile IE 8 ayarları ve Ekim güncellemleri yapılmış, sade olan (Tema, duvar kağıdı,vb gibi orjinaline dokunulmamış) çıkırılma veya belirttiğim eklentiler haricinde herhangi bir ekleme yapılmamış olan sunumunuz var mı? Varsa 1. sunumunuza mı karşılık gelmekte.

@KemalALKIN, İçerisinde sadece WMP 11 ile IE 8 ayarları ve Ekim güncellemleri yapılmış, sade olan (Tema, duvar kağıdı,vb gibi orjinaline dokunulmamış) çıkırılma veya belirttiğim eklentiler haricinde herhangi bir ekleme yapılmamış olan sunumunuz var mı? Varsa 1. sunumunuza mı karşılık gelmekte.

KA7 Ekim 2010 Güncel Edition x86 | ÇIKTI!

istediginiz bu 32 bit ise bu 64 bit versiyonuda var sadece crack ve güncelleme eklenmiştir.

Akozdem!R -> Pardon, ben yanlış anlamışım. :rolleyes: Gece boyunca çalıştığım için biraz kafam dağılmış. Ben XP sanmıştım. :pardon:

Sayın Moderatörümüz @Akozdem!R;

Windows 7 de wmp 12 vardır (sadece düzeltme amaçlı söyledim) KA7 Ekim 2010 Güncel Edition x86 veya x64 Hangisi Lazımsa İndirirsiniz Size Kalmış Seçim, Onları Yayınladım Şimdi Belirttiğim Sistemlerden x86 güncel & driver kaldı o da upload ediliyor

Yani Toplamda 99 Part Ve 18 Küsür GB İdi Tüm Çalışmalar Yazdığım

Şimdi Toplam 3 GB Ve 14 Parça Kaldı

NOT: Partlar 2'şer 2'şer Gitmekte Olup

Durum Güncellemeleri Bu Konudan Ve de İmzamda Yazmaktadır

Saygılar;

KemalALKIN

KA7 Ekim 2010 Güncel Edition x86 | ÇIKTI!

istediginiz bu 32 bit ise bu 64 bit versiyonuda var sadece crack ve güncelleme eklenmiştir.

edim.7 abi teşekkür ederim açıklamanız için

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...