Jump to content

Driverpacks Base Hatası

Recommended Posts

arkadaşlar ben ilk önce nlite ile katılımsız bir xpsp3 cd si oluşturuyorum. Buraya kadar sorun yok. Sonra katılımsız oluşturduğum xp klasörüne driverpackt base programıyla sadece driverpakt massstorage teks modeyi seçip sada raid sürücüleri ekliyorum fakat açılışta ya mavi ekran, ya da sys hatası veriyor.

Benim istedeğim nlite ile driverpakt massstorage ekleme yaparken sıralama nasıl olmalıdır. İlkönce driverpakt massstorage'yi kurup sonra mı katılımsız yapacam yoksa tam tersi mi. Linklerde farklı anlatımlar var driverpakt base hakkında.

Katılımsız XP de nasıl kullanılır yardımcı olun.

kardes eski bir sürümünü kullanıyorsun eski sürümünde hata var bende aynı hatayı aldım sana vercegim sürümünü kullan sorunsuz çalışıyor link indir kullan anlatım istersen yapabilrim

link :

Please register to see this content.

bak akrdesim yeni sürmü çıkar olaiblir ama benim verdigim sürüm sorunsuz çalışıyor

arkadaşlar ben ilk önce nlite ile katılımsız bir xpsp3 cd si oluşturuyorum. Buraya kadar sorun yok. Sonra katılımsız oluşturduğum xp klasörüne driverpackt base programıyla sadece driverpakt massstorage teks modeyi seçip sada raid sürücüleri ekliyorum fakat açılışta ya mavi ekran, ya da sys hatası veriyor.

Benim istedeğim nlite ile driverpakt massstorage ekleme yaparken sıralama nasıl olmalıdır. İlkönce driverpakt massstorage'yi kurup sonra mı katılımsız yapacam yoksa tam tersi mi. Linklerde farklı anlatımlar var driverpakt base hakkında.

Katılımsız XP de nasıl kullanılır yardımcı olun.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...