Jump to content

Teknik Servis

as950

Recommended Posts

iyi günler arkadaşlar ankarada internet kafe işletiyorum, çalıştığım 1-2 tane teknik servisim var ama sanki birşeyler sürekli eksik gibi, ankarada bana tavsiye edebileceğiniz teknik servis varmı, anakart, dizüstü tamiri falan yapabilecek.

iyi günler arkadaşlar ankarada internet kafe işletiyorum, çalıştığım 1-2 tane teknik servisim var ama sanki birşeyler sürekli eksik gibi, ankarada bana tavsiye edebileceğiniz teknik servis varmı, anakart, dizüstü tamiri falan yapabilecek.

maltepede yeşilırmak sokakta arçelik bayisinin karşısındaki binada var bitane adamlar notebook tamiri yapıyo.ben oraya yaptırıyodum iyi adamların işi.anakart tamiri içinde biyer vardı onun yakınlarında ama tam aklımda değil.1 sokak altında falan galiba.

valla yer o kadar fark etmez ama merkezi biryerler olursa tabiki tercihimdir, tutupda sincana gidemem ama işin kralı da ordaysa yapıcak birşey yok. Yeşilırmak sokaktakileri biraz biliyorum gibi ama bugüne kadar kimseden duymadım ordakilerin adını sanını. Dediğim gibi benim çalıştığım teknik servislerim de var ama benim her iş donanım için en iyisini yapan bir yer bulmam lazim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...