Jump to content

Video'dan Sansür Ve Reklam Kaldırma Nasıl Yapılır?

BuRak2677

Recommended Posts

Arkadaşlar bende dizi var diyelim Kurtlar Vadisi Pusu 96.Bölüm HQ Full Olsun (Örnek bakın başka dizide olabilir) boyutuda 1gb olsun videonun

1.

Videoyu izlerken bant şeklinde geçen "Rip by TNCTRKAMİLÖRNEK iyi seyirler diler" yazısını nasıl silerim ve

2.

Atv Polat adamı vururken sansür koymuş kana buğulu gösteriyor o sansürü nasıl kaldırırım ?

İyide ben bi yerde görmüştüm adam logosuz paylaşıo videoları reklamlarıda kaldırıyo ama unuttum hatta ismi böyleydi

Kurtlar Vadisi Pusu ?? Bölüm Logosuz+Reklamsız adam nası kaldırıyor o zaman ? Atv logosunu alttaki reklamları falan ?

İyide ben bi yerde görmüştüm adam logosuz paylaşıo videoları reklamlarıda kaldırıyo ama unuttum hatta ismi böyleydi

Kurtlar Vadisi Pusu ?? Bölüm Logosuz+Reklamsız adam nası kaldırıyor o zaman ? Atv logosunu alttaki reklamları falan ?

videoyu daraltıyordur yapsa tv ler yapar başka kanalın programını yayınlarken logonunu puslu yapıyorlar

bide bazı özel haberlerde tv ler ekranın ortasına transparanlogo koyuyorlar niye bizim olduğu belli olsun diye

off hala inatsın arkadasım resım kucuk oldugu ıcın olmasın yada gercekten goruntu oyle olmasın ? sacmalama reklamları nasıl kesıcek o zaman sag tarafta takvım war mesela orayı kesdını dusun vıdeo nolur bılıonmu yarım yamalak ama ole bişi diil işte ben baktım :(

adamın kafasının ustu yok demıssın sacmalama orda reklam bıle cıkmıyor !

arkadaş inat değil bende çekiyorum kurtlar vadisini bende bir ara araştırdım bulamadım

kesmiş dediğimi yanlış anladın etrafından kırpmış videoyu tüm film boyunca

20 dakka sonra reklam oluyo onu zaten sorunsuz kesiyoruz

beınm bahsettıgım o diil işte :D

Altta geçen mesela TURKBAYRAGI 5155 e gonder vs. Sora Sol ustte ATV Logosu sonra sag altta kurtlar vadisipusu yeni bolum yazısı

sora takvim gazetesi reklamı vs ıste bunları adam kaldırıyor onu dıorum nası kaldırıo

kvps.jpg

beınm bahsettıgım o diil işte :D

Altta geçen mesela TURKBAYRAGI 5155 e gonder vs. Sora Sol ustte ATV Logosu sonra sag altta kurtlar vadisipusu yeni bolum yazısı

sora takvim gazetesi reklamı vs ıste bunları adam kaldırıyor onu dıorum nası kaldırıo

öyle kaldırabiliyorsa helal olsun ben onu bilmiyorum sen bir kontrol et sende video varsa neroshowtime kur pcye

ekrana ters tıkla digital yakınlaştırma var oradan alan seçiyorsun logonun altından bide yenibölüm yazan yerden

tut alt taraftan etraftaki şeylere bak bakalım kırpılmadığı belli olur

bunun gibimi bak bu kırpılmış ben kırptım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...