Jump to content

Bilgisayarım Çok Yavaş Açılıyor Yardım...

kurt0619

Recommended Posts

Minumum 1.5 - 2 atü hava basabilen bir kompresör bu işi gayet iyi yapar. Ayrıca, cisme hava vurulmaz! basılır veya tutulur. Bilgilerinize..

Keşke Türkçe'yi katletmek yerine biraz özen göstererek düzgün okumayı ve yazmayı becerebilsek!

Sayglar...

len yürü git muhalefet adam pc yavas calısıyo dıyo sende 10 gb ye wındows 7 kuruyom dıyon bende 1mb a wındows 1 kurayım o zaman ıcındekı ozellıklerı kaldırıyon bı boka yaramayan wındows 7 yı kuruyon sonra 2 gun sonra her yerden acık alıyo guncelleme yok bı sey yok sinirlendırdın benı ::D

Len ........

Saygılı davrandık maalesef olmadı, şimdide başka türlü davranayım istersen? Benim elimde tıpkı senin gibi klavyeye istediğim şekilde, istediğim tuşa basabiliyor!

TugruL -> Amacınız sadece konuya yardım etmek olsun. Diğer yardım edenlere sataşmak değil. Herkes doğruyu bilemeyebilir. Dikkat ettiğim kadarıyla yardım ederken de iğnelemeyi çok seviyorsunuz. Ayrıca hakarete hakaretle karşılık vermeyi de hoş göremeyecem. Uyarı Aldınız!

Merhabalar

Yöneticilerin dikkatine. :warning:

Bana bu uyarıyı hangi yetkili verdi ise, mesajlarımdaki yazılarımı birazcık derinden düşünerek ne demek istediğimi anlayabilirlerdi!

Yönetici olmak hiçte kolay olmayan bir şeydir! Kılı kırka yararak, her bir parçasından mana çıkartmak gerektiğini bilmenizi beklerdim. Ama nerde o kişi, onu bulmak gerek!!

Herkes doğruyu bilemeyebilir. diyorsunuz.

Doğruyu bilmiyorsa mesaj yazmasın kardeşim. Ona illaki buraya mesaj yazman gerekir diye zorlayan mı var? Veya baskı altında mı bu kişi? Bunu bilelim de öyle mesaj veya bilgi yazalım..

Bilmediği konu hakkında mesaj yazan ve yanlış yönlendiren kişilerden doğrusu iğreniyorum! İnsanların kafasını allak bullak edip yanlış yönlendirerek, kişinin durumunu dahada kötüye ******ürerek zorlaştırıyorlar..

Kişi karın ağrısından dolayı Doktora gider, Doktor apantistin var der ameliyata yatırır ama sonrasında durum değişmez ve karın ağrısı devam eder. Başka bir Doktora gider kişi, kendisindeki olan bu ağrı meğer mide ağrısı imiş.. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az denir... Doğruyu yazana can kurban. Ama yanlış yazana ve hakaret içeren yazıyada tepkimi istediğim gibi koyarım..

Her neyse; Benim bu siteden RUMUZUMUN ve mesajlarımın silinmesini veya haksız yere aldığım uyarının kaldırılmasını rica ediyorum..

Saygılar..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...