Jump to content

Merhaba Bi Kaç Koda İhtiyacım Var

DarkLenoX

Recommended Posts

Bu Alttaki Şeylerin Autoit Koduna İhtiyacım Var Bilen Birisi Yapsın

1. Ctrl+Alt+Delete Engellemek İstiyorum Sadece Oyundan Çıkınca Açılsın İstiyorum

2. Buton2ye Basınca Kendi Siteme Yönlendirmesini İstiyorum

3. Tietle Koruması Yapmak İstiyorum Mesela Koxp Tietlesi Yazdınmı Koxp Tietlesi Yazan Programı Kapatmasını İstiyorum

4. Bide Server Filesleri tek tek açtırıyorum saniye aralığınla fakat bazı bilgisayarlar çok yavaş olduğu için zamanlar tutmuyor onun için görev yöneticisi kontrol ekliyorum bu seferde çalışıyor gösteriyor ama geç açtığı için diğer programı anında açıyor bende şöyle bişey düşündüm tietle kontrol ile o tietleyi programın üzerinde görünce açmasını sağlıyabilirmiyiz şimdiden teşekkürler

• Administrator

Ne hakkında yazdığınla alakalı hiç bir fikrim yok. Birisi benim yerime yapsın demek istemişsin sanırım. Konunu doğru anlat. Ona göre de bir başlık bul. Kompozisyon yazarken, başlığını KOMPOZİSYN YAZDIM mı koyarsın?

Ne hakkında yazdığınla alakalı hiç bir fikrim yok. Birisi benim yerime yapsın demek istemişsin sanırım. Konunu doğru anlat. Ona göre de bir başlık bul. Kompozisyon yazarken, başlığını KOMPOZİSYN YAZDIM mı koyarsın?

Mesela Ctrl Alt Deleteyi Engellemek İstiyorum Autoit Kodu Olarak Lazım O Anlamda Aslında Açık Şekilde Yazdım Türkçe Sorunu Var Biraz Bende Ondan Olabilir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...