Jump to content

Hfslip Hata Alıyorum

lamont

Recommended Posts

arakdaşlar hfslip ilgili hata alıyorum sorun nedir bilmiyom sadece ie7 xp entegre edecem nlite kullanmak istemiyorum sourcess xp sp3 attım hf içine ie7 attım ama hata aldım analtımalrda öle sadece xp ie7 entegre edecem hata sebebi nedir arakdaşalr

2d9ed0y.jpg

pardon yalnış olmuş source klasöüne attım zaten baska klasör yok bana hfslip varmı sorunsuz çalışan sürümü upload edermsin güncellemlere gerek yok kullanmıyorum hiç bi zaman güncellemeleri

klasörler boş source xp sp3 attım hf ie7 attım morning analtımalrındaki gibi işte tukarıdaki hatayı aldım

Kullandığım HFSlip'in boş hali.

http://www.fileserve.com/file/Gh6CjEh

Eğer ie7 kurulum dosyalarını ve güncellemelerini HF klasörüne, Windows XP dosyalarınıda SOURCE klaösrüne atarsan bir sorun yaşamazsın,yaşamaman gerekir.Eğer yaşarsan kullandığın hotfixerde sıkıntı vardır

Kolay gelsin.

uxtheme.dll tema için direk i386 atsak nlite bu seçenegi aktif etmemize gerek kalmıyor herhalde kardes ve senin uplod ettin farklı

morning göre bazı regler vs.. var açıklayabilirmisin exe regler ne işe yarıor media player de bunla entegre edebilirmiyim

Paket benim düzenlemem zaten,ondan farklı :)

-kb890830+wnsrch.reg regini gördün sanırım.Bu windows serach'ı engellemek için.Lüzumsuz bir yazılımdır kendisi.

-HFCABS ve HFAAO içindekilerde windows update ile alakalı dosyalardır.Zararı yok yani rahat olabilirsin o konuda :)

-REPLACE klasörünün içinde uxtheme yaması zaten var yani direk dll değişimi yapar.Senin bişey yapmana gerek yok.

peki kardes nlite ile addon ekliyorum ben bazı sorunalr aldım mesala driverpack driver entegresinde kurulum bittignde C: kalsörüne bir yıgın dosya çıakrıyor ve silmiyor silemiyorum ne yaptıysam her kes nlite kullanma diyor RVM_Integrator buna güvenebilirmyim addon eklemk için bu konuda bilgin varmı???

-Herkes nlite kullanma der,ama o herkes nliteyi düzgün kullanamadığından çamuru zavallım yazılıma atarlar.Malum kimse yoğurdum ekşi demiyor..Nlite güveniilirdir, RVM de güvenilirdir.

-DriverPack entegresinden sonra oluşan klasör ile ilgili araştırıyorum hala.Ben zaten driver pack kullanmıyorum mecbur kalmadıkta.Sadece sata sürücüler için kullanıyorum.

pardon yalnış olmuş source klasöüne attım zaten baska klasör yok bana hfslip varmı sorunsuz çalışan sürümü upload edermsin güncellemlere gerek yok kullanmıyorum hiç bi zaman güncellemeleri

klasörler boş source xp sp3 attım hf ie7 attım morning analtımalrındaki gibi işte tukarıdaki hatayı aldım

herkes burayı atlamış. yukarda error reporting yazısını görünce hata sanmış sanırım arkadaş. enterlayıp devam et öyleyse o ekran hata ekranı değil. kurulumda hatayla karşılaşırsan ne yapman gerektiğini söylüyor.

legion ben full driver kullanmak zorundayım çünkü teknik xp yapıyorum nlite kabahat buluyorlar driverpackteki sorun için

legoin kardes açtım bat dosyasını sölediklerin yerelere attım source xp hf ie7 ama hep devam etmek için bir tuşa basın diyor işlem yapmıyor yardımcı olaiblirmsin

legion kardes bu hatayı alıyorum

10nvl88.jpg

DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine 289kcyd.jpg Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.

• Editor

herkes burayı atlamış. yukarda error reporting yazısını görünce hata sanmış sanırım arkadaş. enterlayıp devam et öyleyse o ekran hata ekranı değil. kurulumda hatayla karşılaşırsan ne yapman gerektiğini söylüyor.

Bir bilene danışmak lazım tabii :hi:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...