Jump to content

Video Üzerindeki Resimleri Almak

falconmaster

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce dışarıdan yaptırdığımız video slayt sonucunda bütün resimlerin hepsi

videonun içine gömüldü bu durumdada resimlerimin bulunduğu flash diskimi kaybettim.Şimdi sorunumu söylemek istiyorum

"MPEGAV" içindeki avseq.dat uzantılı dosyadan resimleri nasıl geri alabılırım.Daha doğrusu en hızlı şekilde nasıl geri alabilirim.

Ekran görüntüsü programları ile alabiliyorum fakat resimin kalitesi çok kötü oluyor.Benim için çok önemli resimler askerlik anılarımın resimleri

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Hangi bilgisayarda hazırladıysan, o bilgisayarda recover yaparak geri getirmeyi deneyebilirsin resimleri. Program (hangisini kullandın bilmiyorum) büyük bir ihtimalle resimleri işlerken geçici olarak bir klasöre kopyalamıştır tahminimce. Eğer o geçici klasörün yerini ve resimlerinin adlarını hatırlıyorsan, şansın var demektir :)

Bu iş için (recovery) File Scavenger i öneririm.

doğru diyorsun coxefgun ama dediğim gibi ben yapmadım dışarıdan ınternet cafeden yaptırmışlar adamda silmiş resimleri tutmamış elinde falan şimdi bunun kolay bir getirisi kesin yok mu arkadaşlar yada tek tek ben caps mi alacağım ?

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...