Jump to content

Ttnet Tarife Değişiklii

harun001

Recommended Posts

hayır dostum ben telekomcuyum ayın 1 de geçersen bir dahaki ayın 1 inde kullanırsın ancak o ay içinde aynı tarifen geçerli

sen tarife değiştirmiş gibi konuştun :D o zaman ayın 1 den sonra istediğimi indirebilir miyim bu ayın 1 de geçtim geçen ayın faturası olan 29 tl geldi ödedim ben bişiler indirsen sorun olur mu diye soruyorum ?

valla hiçde öyle değil hocam ben online başvuru ile 49tl.lik paketten 99tl.lik pakete geçtim kimliğimin fotokopisini fakslamamı istediler faksladığım andan itibaren de 8.limitsize çıktı tarifem aynı gün içerisinde oldu ayın ortası olduğu halde ay sonu faturam yeni tarifeye göre geldi

valla hiçde öyle değil hocam ben online başvuru ile 49tl.lik paketten 99tl.lik pakete geçtim kimliğimin fotokopisini fakslamamı istediler faksladığım andan itibaren de 8.limitsize çıktı tarifem aynı gün içerisinde oldu ayın ortası olduğu halde ay sonu faturam yeni tarifeye göre geldi

benden öyle kimlik faln istemediler

öyleki sen ttnet ten torpillisin üstad ^_^

ya kardeşim ben bi soru sordum böyle bir cevap geldi :

Tarafımıza iletmiş olduğunuz telefon numarasına ait hattınızın tarifesi talebiniz üzerine 01 /10 /2010 tarihi itibariyle 1LİMİTSİZ Paket olarak değiştirildiği görülmektedir.

Tarife değişikliği işlemi gerçekleştikten en geç 24 saat içerisinde yeni tarifenizi kullanmaya başlayabilmektesiniz.

Kullanmış olduğunuz tarifenize ait ücretlendirme, tarife değişikliğinizin yapıldığı güne kadar hesaplanır. Tarife değişikliğinizin yapıldığı günden itibaren faturanızın düzenlendiği zamana kadar geçen süre ayrı hesaplanır ve faturanıza yansıtılır.

Tarafımıza iletmiş olduğunuz telefon numarasına ait hattınızın tarifesi talebiniz üzerine 01 /10 /2010 tarihi itibariyle 1LİMİTSİZ Paket olarak değiştirildiği görülmektedir.

Tarife değişikliği işlemi gerçekleştikten en geç 24 saat içerisinde yeni tarifenizi kullanmaya başlayabilmektesiniz.

Kullanmış olduğunuz tarifenize ait ücretlendirme, tarife değişikliğinizin yapıldığı güne kadar hesaplanır. Tarife değişikliğinizin yapıldığı günden itibaren faturanızın düzenlendiği zamana kadar geçen süre ayrı hesaplanır ve faturanıza yansıtılır

Kullanmış olduğunuz tarifenize ait ücretlendirme, tarife değişikliğinizin yapıldığı güne kadar hesaplanır. Tarife değişikliğinizin yapıldığı günden itibaren faturanızın düzenlendiği zamana kadar geçen süre ayrı hesaplanır ve faturanıza yansıtılır.

eski tarifem 49tl.likti ayın ortasında 99tl.lik tarifeye geçtim ay sonu faturam 128tl.geldi bilmiyorum bu sana yardımcı olurmu

Arkadaslar ben Türk Telekomda calışıyorum hemde adsl-data arıza kısmı. Tarife değiştirdiğiniz saniyeden itibaren yeni tarifeniz üzerinden interneti kullanırsınız. Faturada ise iki secenek vardır. Ayın ilerleyen günlerinde tarife değiştirdiyseniz eski tarifeniz uzerinden fatura gelir vede yeni gectiğiniz tarife ile eski tarifeniz arasındakı fiyat farkı yeni tarifenizi kullandığınız gün üzerinden hesaplanır vede aradaki fiyat farkı bir dahaki aya yansıtılır. Ayın 1 inde veya ay sonunda tarife değiştirdiyseniz ki ay sonunda değiştirmek en iisidir, yeni tarifeniz üzerinden fatura gelir.(eski tarifeniz kotalıysa ve yeni tarifeye gecene kadar kota aşımınız varsa aşım ücreti birdahaki aya eklenir). Tşkler..

Arkadaslar ben Türk Telekomda calışıyorum hemde adsl-data arıza kısmı. Tarife değiştirdiğiniz saniyeden itibaren yeni tarifeniz üzerinden interneti kullanırsınız. Faturada ise iki secenek vardır. Ayın ilerleyen günlerinde tarife değiştirdiyseniz eski tarifeniz uzerinden fatura gelir vede yeni gectiğiniz tarife ile eski tarifeniz arasındakı fiyat farkı yeni tarifenizi kullandığınız gün üzerinden hesaplanır vede aradaki fiyat farkı bir dahaki aya yansıtılır. Ayın 1 inde veya ay sonunda tarife değiştirdiyseniz ki ay sonunda değiştirmek en iisidir, yeni tarifeniz üzerinden fatura gelir.(eski tarifeniz kotalıysa ve yeni tarifeye gecene kadar kota aşımınız varsa aşım ücreti birdahaki aya eklenir). Tşkler..

helal sana omenra kardeşim ben bi hata yapıp ayın 1. degeçtim ve 30 gb indirdim ayın 1 de diye fatura kesilmiş 29 tl geldi ama gelecek kasım ayı ne olur die düşünüodum. aradaki fark falan değilde benim korktuğum kota idi onuda bi desen ?

Yok merak etme kotayla ilgili derdin olmasın. Tarifeni değiştirdiğin andan itibaren limitsiz kullanmaya başladın. Kotayla ilgili extra ücret ödemessin ama faturan 29 tl geldiği için 49-29=20 lira bu ayki tarife arası fark, yani diğer ay faturan 49+20=69 lira gelir. Veya yakın bir fiyat.

Yok merak etme kotayla ilgili derdin olmasın. Tarifeni değiştirdiğin andan itibaren limitsiz kullanmaya başladın. Kotayla ilgili extra ücret ödemessin ama faturan 29 tl geldiği için 49-29=20 lira bu ayki tarife arası fark, yani diğer ay faturan 49+20=69 lira gelir. Veya yakın bir fiyat.

kardeşim omenra birde türktelekomda çalışıyormuşsun ya içime su serptin yaçok saol..

Dün Online işlem merkezinden denedim ama kampanya süresince değişiklik yapamazsınız gibi bir uyarı verdi. Şimdi benim indirimli kampanyam bitti acaba bahsettiği kampanya modemle alakalı olan mı?

6 ay gibi 10 ay gibi kampanya dahili olan işlemlerde tarife değiştiremessin kampanyan bitsin değiştir.

Kampanya süresi indirimli kullandığın günleri kapsar. Mesala 6 ay 15 lira odersin 49 yerine ama bu 6 ayda tarifeni değiştiremessin. 7 inci aydan itibaren istesiğin tarifeye gecebilirsin. En son tarife değişikliğini 4440375 ten telefonda anında yaptırabiliyordun tabi hat sahibi olmak şartı ile.Online işlem merkezinen de yapılabiliyor tabi ama en iyisi 4440375 ten bir bilgi al.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...