Jump to content

Windows Media Player 12 Yardım

laloa

Recommended Posts

öncelikle herkese merhaba arkadaşlar....

windows media player 12 ile bir video yada mp3 dosyası oynatmak istediğimde bi hata ile karşılaşıyorum.ve hiç bir dosya biçimini oynatmıyo.

"wmplayer.exe dosyasının sürümü 12.0.7600.16415;oysa 12.0.7600.16667 olması bekleniyordu.windows medi player düzgün yüklü değil yeniden yüklenmesi gerekiyor". diye bir hata bu..

lütfen yardımlarınızı esirgemeyin..şimdiden teşekkürker

not:işletim sistemim windows 7 ultimate

program ekle kaldır gir sonrada solda bulunan "windows özeliklerini aç veya kapat " gir ardından media kutucuğunun altında windows media player var onu işaretini kaldır ve tamam de birazdan windows yeniden başlar açılınca tekarr aynı yere girdaha önce kaldırmış olduğun yeri tekrar işaretlebu seferde yeniden kurar .

yani yaptığımız WMP kaldırıp yeniden kurmuş oluyoruz.

öncelikle herkese merhaba arkadaşlar....

windows media player 12 ile bir video yada mp3 dosyası oynatmak istediğimde bi hata ile karşılaşıyorum.ve hiç bir dosya biçimini oynatmıyo.

"wmplayer.exe dosyasının sürümü 12.0.7600.16415;oysa 12.0.7600.16667 olması bekleniyordu.windows medi player düzgün yüklü değil yeniden yüklenmesi gerekiyor". diye bir hata bu..

lütfen yardımlarınızı esirgemeyin..şimdiden teşekkürker

not:işletim sistemim windows 7 ultimate

sanırım emre arkadaşın win 7 sini indiriksin onda vardı bu hata işte herkes görsel modifiye yapamaz

önce verdigim linki indir içinde sahiplik al reg de koydum önce onu çalıştır sahiplik al sonra pciyi

yeniden başlat C:\Windows\System32 gir burdanda wmploc.DLL yazanı bul üzerine gel sag tıkla sahiplik al de

sonra bu indirdigin wmploc.DLL le degiş sorun çözülecektir kolay gelsin

download.gif

http://hotfile.com/dl/78164806/a922ad0/wmploc.DLL_dokumac.rar.html

sshot2t.jpg

sanırım emre arkadaşın win 7 sini indiriksin onda vardı bu hata işte herkes görsel modifiye yapamaz

önce verdigim linki indir içinde sahiplik al reg de koydum önce onu çalıştır sahiplik al sonra pciyi

yeniden başlat C:\Windows\System32 gir burdanda wmploc.DLL yazanı bul üzerine gel sag tıkla sahiplik al de

sonra bu indirdigin wmploc.DLL le degiş sorun çözülecektir kolay gelsin

download.gif

http://hotfile.com/dl/78164806/a922ad0/wmploc.DLL_dokumac.rar.html

sshot2t.jpg

sağol...gerçekten de işe yaradı..çok teşekkürler .:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...