Jump to content

Katılımsız Hazırlamada Üst Düzey Anlatım. !

Xpista7

Recommended Posts

windows.png

KatıLımsız KuruLum HazırLamada SağLam Yöntem. !

KatıLımsız KuruLumda Biraz Daha ProfessionaL Ler İçin Bir Yöntem... Daha İLerisine Gerek Yok. ! AsLında Tam OLarak BöyLe DeğiL Ama Çalışmalarınızın Çalınmaması İçin Deneyin Diyorum. İlk BaşlayanLar İçin Biraz Üst Düzey OLabiLir. Bundan Önce Amatör YöntemLeri İzLeyin...

resimtxt.png

Video Süresi : 3 Dk. 47 Sn.

Boyut : 31.4 MB

Zaten 4 Dakika Herşeye İnmedim sadece Rastgele Bir Proğramı Yaptım. Kullandığım Çok İyi Bir Yöntem Var Ama Uğraşmak Gerek. En Kolayı RAR lamak. Ama Bu Hem Kısa Sürüyo Hemde Sağlam Diyorum. Her Proğramın Özelliğinden Faydalanıyorsun... Amatörlerin [bende Amatörüm Ama :)] Biraz Daha Professionalleşip Çalışmalarının Direkt Olarak Çalınmasını Önlemek İçin Diyebilirim... Bir Adet Resim Ekledim... İndirmenin Zararı Olmaz Sanırsam. Tabi Keyfinize Göre...

üst düzey kelimesi benı cezbettı acaba ne var. sim i ben de kullanıyorum ama farklı bırseyler sanırım olacak :D:D:D: hadı bakalım

sanırım sadece parametresı olan freeeware programları sim ile hide şekilde yukleteceksın dostum.

dur bır anlatım da ben geceyım.

parametresı olanlar için ben ce sfx den daha guzel olur en azından rarı acabılen olmaz ama dedıgı gibi parametresı olmayanlar için çözum uretebılecek mbir sey degıl. ayrıca bat ı cevırmene de gerek yok. komutları gosterırken dırekt batı goster o da yeterlı.

üst düzey kelimesi benı cezbettı acaba ne var. sim i ben de kullanıyorum ama farklı bırseyler sanırım olacak :D:D:D: hadı bakalım

sanırım sadece parametresı olan freeeware programları sim ile hide şekilde yukleteceksın dostum.

dur bır anlatım da ben geceyım.

Babam İnterneti Söktüğünden Beri Anlatımla Uğraşıyorum. Bilgilerin aktarılması iyi birşey, amatörce olsada.

parametresı olanlar için ben ce sfx den daha guzel olur en azından rarı acabılen olmaz ama dedıgı gibi parametresı olmayanlar için çözum uretebılecek mbir sey degıl. ayrıca bat ı cevırmene de gerek yok. komutları gosterırken dırekt batı goster o da yeterlı.

Ha bide ussf de parametresi görünmeyenleri google da ara mesela win7 codec silent swicth gibi... nette ussf de gözükmeyen bir sürü parametre var. tabi yabancı sitelerde...

video izledim anlaşılacak şekilde anlatmışın zaten bazen indirdigim videolarda sadece görüntü ne yaptıgını bile kendisi bilmiyor ama yapıyor bu o tarz videolardan olmamış eline sağlık Anlatımda bir yetenek heralde :rolleyes:

video izledim anlaşılacak şekilde anlatmışın zaten bazen indirdigim videolarda sadece görüntü ne yaptıgını bile kendisi bilmiyor ama yapıyor bu o tarz videolardan olmamış eline sağlık Anlatımda bir yetenek heralde :rolleyes:

Şimdi Herşeye Değineceğim Ama En Sevmediğim Şey Videoyu Uzatmak... Not Defterine Yazmak Daha İyi Oluyor Ama Videoyu Uzatıyor.. Burada İşi Yaparken Yanındada Yazı Oluyor... hem durdur daha iyi görürsün... beğendiğine sevindim ama bazılarına çok amatörce gelmiş... neyse sadece bildiğimi paylaştım. bilgiler paylaştıkça azalıyor demek ki...................

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...