Jump to content

Bilgisayardan Fotoğraf Makinesine Resim Aktarma

laloa

Recommended Posts

slm,öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim...

geçen gün dijital fotoğraf makinemdeki fotoğraflar silinmesin diye fotoğrafları bilgisayara kaydettim.şimdi ise bilgisayara kaydettiğim fotoğrafları tekrar fotoğraf makinesinin içine atıyorum ama içinde fotoğraf yokmuş gibi görünüyo..halbuki içinde 500 adet resim var.."görüntülenecek resim yok" uyarısı geliyo

arkadaşlar lütfen yardım edin..çareiz durumdayım..

marka:grunding GSC 500

Bilgisyarında virus olabilir.

bilgisayarına attığın 500 adet resim bilgisayarda görünüyor mu makinya atarken mi görünmüyor.

evet aynen o şekilde oluyo..bilgisayarımda virüs olduğunu da sanmıyorum...eset smart security,anti-malware vb.programlarla defalarca tarattım..ama bi virüs uyarısı gibi bişey yok.

autorun virüsü var diye tahmin ediyorum Her virüs programıda bulamıyor özel yazılım yazan bile var bu virusler için

Makinanın kartına attıgında kart boyutu değişiyor mu 500 foto 750 mb diyelım karttaki boyut ne durumda.

autorun virüsü var diye tahmin ediyorum Her virüs programıda bulamıyor özel yazılım yazan bile var bu virusler için

Makinanın kartına attıgında kart boyutu değişiyor mu 500 foto 750 mb diyelım karttaki boyut ne durumda.

hafıza kartının boyutu 7.66 fotoğrafların boyutu ise 770 mb,6,91 gb boş alan diyo

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...