Jump to content

Dragon® Seçkur Mini

xarax
 Share

Recommended Posts

dragonmini.png

proedit.png

Daha önce hazırladığım Katılımsız Kurulum AIO Platformalarının bazılarında kullanıcı istediğini programı kendisi belirleyebiliyordu.Dragon® SeçKur Mini de de bu özellik geliştirilmiş olarak mevcut.Uygulamayı indirdikten sonra kendinize göre düzenleme yaparak kullanabilirsiniz.Program ve simgeleri(.png uzantılı 32x32(önerilen) boyutunda) kendiniz belirleyebilirsiniz.40 tane program ekleyebilirsiniz.40 program bana yetmez diyenler için Tasarı(.apz) dosyasını da paylaşıyorum.Kurulum kodları spydevil'in örnek bir çalışmasının düzenlenmiş ve Programların değiştirilebilir olması sağlanmış halidir.

Güncelleme olayını çözdüm.Host şirketlerine para ödemeden Güncelleme işini nasıl bedavaya getireceğimi buldum.Bu çalışmaya en kısa zamanda uygulayıp burada yayınlayacağım.

İndirme Bağlantıları

Apz Dosyası

Dragon® SeçKur Mini Düzenleme Modu Video Anlatımı

Edited by xarax

AMS ile böyle değişik projeler yaptığın için seni kutluyorum, Ne kadar çaba göstersemde aynı kalıpların dışına çıkmıyor AMS kullanıcıları. Umarım bu proje diğer arkadaşlara örnek olur. Eline sağlık.

Güzel olmuş yanlız şunu söyliyeyim benim bir arkadaş vardı setide vardı ams eğitim seti o ams ile neler neler yapmıyorduki sizlerde farklı şeyler deneyebilirsiniz bence ufakda olsa md5 kontrol edici yapmıştı mesela o kronometre vardı vsvs uygulamalar yapılabilir geliştirilebilir ams ile uğraşanlara duyurulur :)

Bu başlıktan haberiniz yok sanırım? Zaten bu tür uygulamaları yapıyoruz ve paylaşıyoruz burda.

Hocam genelde forumu anasayfadaki son yazılan mesajlardan takip ettiğim için hiç bakmadım bölüme genellikle ams ile böyle program arşivi karşıma çıkıyor o bakımdan.

Edited by baba3232

Programları nasıl ekliyoruz...Yardım eden varmı?

1.resimde üstten ortadaki defter şeklindeki yere tıkla 2.resimdeki pencere açılacak.orada "No" yazan yerden sırasını seçeceksin.

Sürüm yazan yere programın sürümünü yazacaksın.

Program Adı yazan yere programın adını yazacaksın.

Programı aşağıya kopyala ve yeşil tick işaretli butona bas.

Hata(yanlış uzantı,birden fazla dosya gibi) yaparsan uyarı verir zaten.

Son olarak en sağdaki resme tıkla Simgeyi at(png uzantılı olmalıdır farklı uzantıda atarsan uyarı verir yada birden fazla atarsan)

"Program Listesi" butonundan değişiklikleri görebilirsin.Ekleme işini bitirince ana pencerede yaptığın değişiklikler hemen görünür.

Yeterince açık anlattım heralde.

peki programları ekledikten sonra cd ye nasıl yazdıracağız ?

İso yoluyla [bir iso programı sayesinde iso ya çevirebilirsin] :) cd yetmez diyosan winrarla parçalara bölebilirsin 1 cd yetmiyorsa eğer..[2Cd kullanacaksan]

-Teşekkür ederim xarax

Edited by gozyası

peki programları ekledikten sonra cd ye nasıl yazdıracağız ?

Cdye yazdırmanızı önermem çünkü daha sonra programları değiştiremezsiniz yada yeni bir CD daha yazdırmak zorunda kalırsınız.

İllede yazdıracaksanız normal veri diski yazdırır gibi yazdıracaksınız.

İndidirdiğiniz arşivden çıkan klasörün içindeki aşağıdaki dosyaları veri dosyası olarak yazdırın.

dosya.png

Ellerine ve Emeğine sağlık Çok güzel olmuş,

apz dosyasını paylaşman çok iyi oldu; üzerinde çalışıp kendimi geliştirmeye gayret edecem.

Tüm seç, Önerilen seçim ve Tüm tikleri kaldır Esc ye basınca progarmı kapatma özellği eklemeye çalışacam

ekleyebilsem daha kullanışlı olurdu

Edited by kamuran731

AMS kullanmasını bilmiyorsan ve tema olarak arkaplan resminden bahsediyorsan varolan resmi AutoPlay/Images tan bul istediğin resme o resmin adını ver arkaplanda kendi resmin görünsün.dosya adını ve uzunatısını aynı yapman gerekir.

AMS kullanmasını bilmiyorsan ve tema olarak arkaplan resminden bahsediyorsan varolan resmi AutoPlay/Images tan bul istediğin resme o resmin adını ver arkaplanda kendi resmin görünsün.dosya adını ve uzunatısını aynı yapman gerekir.

Hayır tema diyorum arkaplan demiyorum ,Arka plana koyabiliyorum resim, ama teması degişmiyormu?

Dragon® Seçkur Mini ( V1)

sshot1ms.png

uygulamalı bi Tema hazırlıyordum ps de tasarlayıp amsde uyguluyordum Çalışmanın Yarısında Elektrikler gitti

:D bende sinirle ugraşmaktan vazgeçtim auto save'n kayıt yaptıgı en son calışmayı indirmek isterseniz

zaman buldukca geliştirebilirim elektrik giderse yine bıdaha ilgilenmem :D projeyi paylaştıgın için TŞK..

Apz Download:

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...
  • 3 years yıl...

dragon seçkur yeni sürüm

kendi sitesinde gezerken gördüm :)

DSv1053.png

Yeni Sürüm(1.0.5.5) Boyut: 408 KB |

MD5: BA9D6529D4AFDD324E21467C0FE0FA96

https://www.mediafire.com/?96cl19fc7720dck
Kaynak : http://freshdragon.blogspot.com.tr/2013/12/dragonseckur.html

Dragon® SeçKur | Portable Toplu Kurulum Platformu
Edited by efeburakince

dragon seçkur yeni sürüm

kendi sitesinde gezerken gördüm :)

DSv1053.png

Yeni Sürüm(1.0.5.5) Boyut: 408 KB |

MD5: BA9D6529D4AFDD324E21467C0FE0FA96

https://www.mediafire.com/?96cl19fc7720dck
Kaynak : http://freshdragon.blogspot.com.tr/2013/12/dragonseckur.html

Dragon® SeçKur | Portable Toplu Kurulum Platformu

bende kullanıyorum en küçük ,en kullanışlı vede en gelişmişidir...