Jump to content

Çıkacak Olan Ka7 Sürümleri Hakkında Önerileriniz

KemalALKIN

Recommended Posts

Çıkacak Olan Ka7 Sürümleri Hakkında Önerileriniz

KA7 Kasım Güncel 2010 Edition x86

http://www.tnctr.com/topic/156716-ka7-kasym-guncel-2010-edition-x86-aio-dvd/

KA7 Kasım Güncel 2010 Edition x64

http://www.tnctr.com/topic/156717-ka7-kasym-guncel-2010-edition-x64-aio-dvd/

KA7 Kasım 2010 Güncel & Driver Edition x86

http://www.tnctr.com/topic/156723-ka7-kasym-2010-guncel-driver-edition-x86/

KA7 Kasım 2010 Güncel & Driver EDition x64

http://www.tnctr.com/topic/156721-ka7-kasym-2010-guncel-driver-edition-x64/

Sistemler Hazır Ve Çıktı Upload Sorunsuz Şekilde Devam Etmektedir 85 KB/s Hız İle

İlk HF ye Gidecektir Sonrada Daha Kısa Sürede Fileserveye Gidecektir :)

KA7 Kasım Güncel 2010 Edition x86 & KA7 Kasım Güncel 2010 Edition x64 Çalışmalarında Tüm Sürümlere Güncellemeler Entegre Edilmiş Olucaktır. Şu Anda Entegre Ediliyor

Crack Dediğim Gibi İsteğe Bağlı Kalıcak Her Zamanki Gibi Yani İstemeyenler isoyu ultra iso ile açıp sources klasöründeki oem klasörünü silip kaydetsin ve öyle yazdırsın

KA7 Kasım 2010 Güncel & Driver Edition x86 İle KA7 Kasım 2010 Güncel & Driver Edition x64 Çalışmalarında İse Sadece Ultimate Sürümü Üzerinde Entegreler Yapılacaktır Ayrı Ayrı Yapsam Tüm Sürümlere Yapmak Gerekir Ve Benim Makinada 1,5 ile 3 saat arası sürmekte entegre

Bunu 9 Sürüme Uygulamak Haliyle Çok Büyük Zaman Kaybı

Anlayışınız İçin Teşekkürler Yorumları Alalım :)

Saygılar;

KemalALKIN

Kemal sadece bunları güncelleme paketi şeklinde çıkarsan daha iyi olmazmı....mesela adam ultraisoyu açar içine paketi gönderir...böylece senin içinde bizim içinde daha kolay olur

paket halinde vermeyi düşündüm ancak çok diyebilirler tüm güncellemeleri indirdim microsofttan ay sonu hepsini verirsem daha iyi olur diye düşünüyorum çünki tüm hepsi çıkmış olur :)

daha düşünme aşamasındayım :)

umarım bu sistem herkese göre olur bundan önce legion abi böyle bir aio yayınlamıştı ancak ihabr edilince bidaha atmak istemedi

[quote name='sarere' date='07 Kasım 2010 - 20:03 ' timestamp='1289156639' post='911841']
Güncelleme entegreli ve Crack'siz bir çalışma bekliyoruz. :)
[/quote]
crack zaten sources içindeki kblık bir klasör onu siliyorsunuz kaydedip yazdırıyorusunuz alın size cracksiz :)
.iso yu ultra iso ile açıyoruz --> " Sources " Klasörü İçindeki --> " $OEM$ " Klasörünü Siliyoruz
Kadedip Yazdırıyoruz Ve Tabikide Kuruyoruz :)

KemalALKIN bence kasım ayı güncellemeleri entegreli 32 bit ve 64 bit ultimate aynı dvd'de olsun birde 32 bit ve 64 bit ultimate ayrı ayrı olsun crack'de dvd'de olsun isteyen çıkartsın yazdırsın benim önerilerim bunlar artık herkes ultimate kullansın :D tesekkurler

[b]İleriki dönemlerde, çok daha kapsamlı ve WPI içeren bir sürüm bekliyorum senden kardeşim. [i]KA7AIO[/i] isminde hatta :lol:

Şimdilik için ise, güncel bir multiboot yap bence. Hiren, Acronis, Ghost (hatta Knoppix). Tek DVDde birçok araç bulunması hoş birşey :)[/b]

[quote name='hur_82' date='07 Kasım 2010 - 20:14 ' timestamp='1289157248' post='911847']
KemalALKIN bence kasım ayı güncellemeleri entegreli 32 bit ve 64 bit ultimate aynı dvd'de olsun birde 32 bit ve 64 bit ultimate ayrı ayrı olsun crack'de dvd'de olsun isteyen çıkartsın yazdırsın benim önerilerim bunlar artık herkes ultimate kullansın :D tesekkurler
[/quote]
sadece güncelleme olan çalışmalarımda yoğun istekten sonra (her konuda yazıldığından yoğun dedim :)) tüm sürümlerine güncelleme entegreli yayınlıyacağım
ancak sürücülü & güncel çalışmalarda sadece ultimate sürümlerinde entegresi olucak sürücü ile güncellemenin :)

ms nin sitesindeki tüm windows 7 güncellemelerini derledim onları gömmekteyim şu an

x86 sadece güncel sürümü 5. imajda son imajda güncelleme devam etmekte birazdan biter o
x64 te 4 imaj var onlarada entegre olucak tek tek
x86 güncel & driver ile x64 güncel & driver da ise sonuncu yani ultimate imajlarına sürücü ile güncelleme entegresi yapıp partlama resim ve sunumdan sonra yayınlayacağım alternatif fileserve linklerinin dlc si ile birlikte hotfile linklerinin dlc sini aynı anda ekliceğim
konuyu hemen açarım bu sefer yükleme bitincede dlc leri ayarlayıp konuya ekliyeceğim artık sizede indirmek isterseniz indirmek kalır :)

[quote name='KemalALKIN' date='07 Kasım 2010 - 19:21 ' timestamp='1289157681' post='911851']
sadece güncelleme olan çalışmalarımda yoğun istekten sonra (her konuda yazıldığından yoğun dedim :)) tüm sürümlerine güncelleme entegreli yayınlıyacağım
ancak sürücülü & güncel çalışmalarda sadece ultimate sürümlerinde entegresi olucak sürücü ile güncellemenin :)

ms nin sitesindeki tüm windows 7 güncellemelerini derledim onları gömmekteyim şu an

x86 sadece güncel sürümü 5. imajda son imajda güncelleme devam etmekte birazdan biter o
x64 te 4 imaj var onlarada entegre olucak tek tek
x86 güncel & driver ile x64 güncel & driver da ise sonuncu yani ultimate imajlarına sürücü ile güncelleme entegresi yapıp partlama resim ve sunumdan sonra yayınlayacağım alternatif fileserve linklerinin dlc si ile birlikte hotfile linklerinin dlc sini aynı anda ekliceğim
konuyu hemen açarım bu sefer yükleme bitincede dlc leri ayarlayıp konuya ekliyeceğim artık sizede indirmek isterseniz indirmek kalır :)
[/quote]

teşekkürler KemalALKIN anladığım kadarıyla kasım ayı güncellemeleri entegreli 32 bit ve 64 bit ultimate aynı dvd'de olmayacak neyse sen ayrı ayrı paylaş o kişi kendimiz hallederiz ama dvd içi sade olması bence iyi olur(program vb. olmasın) zaten senin içinde zor olur sanırım..

[quote name='hur_82' date='07 Kasım 2010 - 21:10 ' timestamp='1289160628' post='911878']
teşekkürler KemalALKIN anladığım kadarıyla kasım ayı güncellemeleri entegreli 32 bit ve 64 bit ultimate aynı dvd'de olmayacak neyse sen ayrı ayrı paylaş o kişi kendimiz hallederiz ama dvd içi sade olması bence iyi olur(program vb. olmasın) zaten senin içinde zor olur sanırım..
[/quote]
programlı yapmak iyi olmaz bence :) sade güzel isteyen sonradan kurar zaten
aynı dvd de yapmamamın sebebi ayrı olması daha iyi olur düşüncem
zorla herkes 32 yerine 64 veya tam tersini indirmek zorunda kalmaz :)
kotalıları düşündüm :) bir nevi :)

[quote name='KemalALKIN' date='07 Kasım 2010 - 20:16 ' timestamp='1289160963' post='911883']
programlı yapmak iyi olmaz bence :) sade güzel isteyen sonradan kurar zaten
aynı dvd de yapmamamın sebebi ayrı olması daha iyi olur düşüncem
zorla herkes 32 yerine 64 veya tam tersini indirmek zorunda kalmaz :)
kotalıları düşündüm :) bir nevi :)
[/quote]

evet haklısın ama tek dvd'de yaparsan (yalnız sadece ultimate) indiren arkadaşlar tek dvd indirmiş olurlar içerisinde hem 32 bit hemde 64 bit olmuş olur zaten kurarken soruyor 32 bit mi 64 bit mi kurmak istersin diye ama karar senin tabi benim ki sadece öneri :)

tek dvd isteyen arkadaşlar ve kendi adıma konuşayım; hazırlamış olduğun 32 bit ve 64 bit sürümlerin her ikisini de indireceğim ve birleştireceğim bizim kotamızıda düşün :D ve bizim adımıza onları (sadece ultimate olsa olur) birleştirip yayınlayabilirsen sevinirim :D tek dvd isteyen arkadaşlar ve kendi adıma şimdiden teşekkurler :D

Dün gece uyku bastırdı dünki son raporum :D

güncel 32 de 5 te 5 yapıldı (bu tamam yani :D)
XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX (Burayı Anladınız Zaten :))
Güncel 64 te 4te 1 Yapılıdı 2 yapılcak...(Burada Kaldım :D)
ei.cfg yi sillllll!!!(Hatırlatma :D)
32 driverlı güncelde 5. yapılmıyor(yapılacak)
64 driverlı güncelde 4. yapılmıyor(yapılacak)

[font="Times New Roman"]Büyük İhtimalle [color="#0000FF"]SP1[/color] İle Birlikte [color="#0000FF"]İE9[/color]'Da Çıkacak.[color="#0000FF"]SP1[/color]'i Bekle ve Çıkarsa İE9'da Entegre Edilebilir.[/font]

[center][size="3"][color="#0000FF"][b]Çıkacak Olan Ka7 Sürümleri Hakkında Önerileriniz

KA7 Kasım Güncel 2010 Edition x86
http://www.tnctr.com/topic/156716-ka7-kasym-guncel-2010-edition-x86-aio-dvd/

KA7 Kasım Güncel 2010 Edition x64
http://www.tnctr.com/topic/156717-ka7-kasym-guncel-2010-edition-x64-aio-dvd/

KA7 Kasım 2010 Güncel & Driver Edition x86
http://www.tnctr.com/topic/156723-ka7-kasym-2010-guncel-driver-edition-x86/

KA7 Kasım 2010 Güncel & Driver EDition x64
http://www.tnctr.com/topic/156721-ka7-kasym-2010-guncel-driver-edition-x64/

Sistemler Hazır Ve Çıktı Upload Sorunsuz Şekilde Devam Etmektedir 85 KB/s Hız İle
İlk HF ye Gidecektir Sonrada Daha Kısa Sürede Fileserveye Gidecektir :)

[/b][/color][/size][/center]

sistemleriniz harika çalışıyor tek isteyeceğimiz şey kendi adıma diyeyim proğramlarıda modifiye edilmiş olması yada bazı ana proğramları modifiye edip dvd ye geri kalanını wpı olarak eklenmesi nasıl olsa boşluk kalıyor bir dvd olacak kadar ekleme yaparsanız seviniriz çünki sizin sisteminizi proğramlı kullanmak istiyoruz.
sevgilerimle.

[quote name='nutica' date='09 Kasım 2010 - 09:15 ' timestamp='1289291107' post='912510']
sistemleriniz harika çalışıyor tek isteyeceğimiz şey kendi adıma diyeyim proğramlarıda modifiye edilmiş olması yada bazı ana proğramları modifiye edip dvd ye geri kalanını wpı olarak eklenmesi nasıl olsa boşluk kalıyor bir dvd olacak kadar ekleme yaparsanız seviniriz çünki sizin sisteminizi proğramlı kullanmak istiyoruz.
sevgilerimle.
[/quote]
uploadlar bitsin görsel sürüm geliyor :)

inşallah sabırsızlıkla bekliyoruz çünki görsel sürüm sizin sisteminize yakışır kullanıcılarada kolaylık olur hem 7 uyumlu proğram arama derdi olmaz hemde bir kalemde hem sistemi hemde proğramları kurup çıkmış oluruz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...