Jump to content

Flash Player Çöktü Yazısından Bıktım.....

BeNefSE

Recommended Posts

[color="#006400"][b]aynı sorun arkadaşımın başına gelmişti bios sürümü değiştirdikten sonra olmuştu sonra ama bi diğer aynı sorunu yaşayanda işlemcisini değiştirmişti anlıyıcağın

sorunun flash playerlık değil inşallah yanlıyorumdur

ama gördüğüm tecrübelere dayanarak söylüyorum Allah yardımcn olsun ya bios sürümünü değiştiricen ya işlemci yada ram... kolay gele..[/b][/color]

[quote name='neskali' date='05 Aralık 2010 - 09:38 ' timestamp='1291535292' post='921652']
[color="#006400"][b]aynı sorun arkadaşımın başına gelmişti bios sürümü değiştirdikten sonra olmuştu sonra ama bi diğer aynı sorunu yaşayanda işlemcisini değiştirmişti anlıyıcağın

sorunun flash playerlık değil inşallah yanlıyorumdur

ama gördüğüm tecrübelere dayanarak söylüyorum Allah yardımcn olsun ya bios sürümünü değiştiricen ya işlemci yada ram... kolay gele..[/b][/color]
[/quote]

Bios sürümü derken driver olarak mı değiştirecem yoksa farklı bişey mi dediğin.Dizüstünde yapıyor bu sorunu malesef....

[quote name='K0rkunc' date='05 Aralık 2010 - 15:20 ' timestamp='1291563036' post='921874']
windows 7den kaynaklanıyor usta bence xp kullanıyordum onu n bunun dolduruşuyla win 7 kurdum rezalet bir işletim sistemi ne mavi ekranı ne crashı bitmiyor xp kurun kurtulun
[/quote]

Win7 kötü bir sistem değil ama firefox 4 betala uyummu sağlamıyor ne yapmıyosa hep çöküyor yada tekar başlıyor felan çok sorunu var zaten kötü yorum atmıyoz betayla ilgili.

[quote name='tmc200505' date='05 Aralık 2010 - 15:33 ' timestamp='1291556614' post='921819']
Bios sürümü derken driver olarak mı değiştirecem yoksa farklı bişey mi dediğin.Dizüstünde yapıyor bu sorunu malesef....
[/quote]

[b][color="#006400"]benim bahsettiğim masaüstlerinde karşılaşılmıştı bios derken driver değil bios sürümü [/color][/b]

[quote name='K0rkunc' date='05 Aralık 2010 - 17:20 ' timestamp='1291563036' post='921874']
windows 7den kaynaklanıyor usta bence xp kullanıyordum onu n bunun dolduruşuyla win 7 kurdum rezalet bir işletim sistemi ne mavi ekranı ne crashı bitmiyor xp kurun kurtulun
[/quote]

İşin ilginç yanı işyerimde de aynı win 7 var masaüstü ama sorun yok 2 3 ay dizüstünde de sorun yaşamadım ama son 2 aydır bıktım gerçekten firefox tan da avzgeçemiyorum...yeni format attım sırf bu sorun yüzünden ....

[quote name='atakan21' date='05 Aralık 2010 - 15:22 ' timestamp='1291563147' post='921875']
Win7 kötü bir sistem değil ama firefox 4 betala uyummu sağlamıyor ne yapmıyosa hep çöküyor yada tekar başlıyor felan çok sorunu var zaten kötü yorum atmıyoz betayla ilgili.
[/quote]

Hayatımda gördüğüm en rezil sistem bence tmaam teması falan iyi hoş ama rezil ya vista bile güzeldi bunda buakdar çok sorun yaratmıyordu tüm driverlarla sorun yaşıyor falan uyumsuzlukl abidesi xp halen bu sisteme göre stabil ve istikrarlı

örneğin ram kullanımı sürekli üst seviyede hiç kullanmadığımız belkide kullanmayacağımız servisler sürekli aktif kapattıkmı birşeylerle bağlı diğer bileşenlerde kapanıyor tuhaf bir sistem photoshopta 1 saat çalış alt-tab yok bakalım ne oluyor sürekli takas dosyası alış verişi verimli değil oyundada sürekli alışveriş 2 gb ram var insaf bir işletim sistemi bundan 800-900 mb kullandımı ve bu işletim sistemi uzun süre aktif olunca bu kullanım 1100mb lara çıkarsa edim ben böyle işletim sisteminin içine

iş yerindeki pcde sorun olmuyor diyen arkadaşım dediğin doğru olabilir bu işletim sistemi kimi donanımların driverlarını beğenmiyor sorudna ordan kaynaklanıyor

[quote name='K0rkunc' date='05 Aralık 2010 - 18:17 ' timestamp='1291566455' post='921938']
Hayatımda gördüğüm en rezil sistem bence tmaam teması falan iyi hoş ama rezil ya vista bile güzeldi bunda buakdar çok sorun yaratmıyordu tüm driverlarla sorun yaşıyor falan uyumsuzlukl abidesi xp halen bu sisteme göre stabil ve istikrarlı

örneğin ram kullanımı sürekli üst seviyede hiç kullanmadığımız belkide kullanmayacağımız servisler sürekli aktif kapattıkmı birşeylerle bağlı diğer bileşenlerde kapanıyor tuhaf bir sistem photoshopta 1 saat çalış alt-tab yok bakalım ne oluyor sürekli takas dosyası alış verişi verimli değil oyundada sürekli alışveriş 2 gb ram var insaf bir işletim sistemi bundan 800-900 mb kullandımı ve bu işletim sistemi uzun süre aktif olunca bu kullanım 1100mb lara çıkarsa edim ben böyle işletim sisteminin içine

iş yerindeki pcde sorun olmuyor diyen arkadaşım dediğin doğru olabilir bu işletim sistemi kimi donanımların driverlarını beğenmiyor sorudna ordan kaynaklanıyor
[/quote]

Ufak tefek sorunları hariç gerçekten çok memnunum win 7 den ancak benim bu sorunum win 7 den mi kaynaklanıyor bunu bilmiyorum.....

[quote name='nano68' date='11 Aralık 2010 - 21:04 ' timestamp='1292094899' post='924912']
eski sürüm varsa onu kur sonra zaten günceller :) bunu hem firefox hemde flash için söylüyorum ama kendi sitesinden indir geçmişi sil temp i sil :)
[/quote]

Kardeş onuda denedim format bile attım denemediğim yol kalmadı:)Hayırlısı artık yola Opera ile dvm edeceğim malesef ama Operayı da sevmeye başladım.....:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...