Jump to content

Windows7 De Documents And Settings 'e Giremiyorum

exert28

Recommended Posts

[quote name='exert28' date='18 Kasım 2010 - 14:23 ' timestamp='1290087235' post='913728']
Arkadaşlar Windows 7 kullanıyorum. documents and settings kısayol olarak görünüyor.Konum Kullanılamıyor.erişim engellendi uyarısı veriyor.Klasörün içeriğini nasıl görüntüleyebilirm.
[/quote]
ilk yönetici kullanıcı bilgileri gizleme yapmıştır ondandır yönetici hesap açıp deneyin yada o hesaba girin

[quote name='KemalALKIN' date='18 Kasım 2010 - 16:16 ' timestamp='1290090379' post='913750']
ilk yönetici kullanıcı bilgileri gizleme yapmıştır ondandır yönetici hesap açıp deneyin yada o hesaba girin
[/quote]
[b]* XP'deki "[color="#0000ff"]Documents and Settings[/color]"in Windows 7'deki karşılığı "[color="#0000ff"]Kullanıcılar[/color]"dır;[/b]

[b]*[/b] Windows 7'de de "Documents and Settings" diye bir klasör vardır ve ancak "Klasör Seçenekleri > Görünüm"den korunan işletim sistemi dosyalarını gizleme kaldırınca ve de gizli dosya ve klasörleri gösterme etkinleştirilince görünür; ama, içindekilere bakmak isterseniz, uyarı çıkar yine göremezsiniz;

[b]*[/b] İçindekileri görmek için "Documents and Settings"e sağ tıklayıp "Özellikler"de "Güvenlik" sekmesi ve "Gelişmiş" düğmesini kullanarak, klasörün sahipliğini alabilirsiniz; ama, göreceğiniz şeyler "Kullanıcılar" klasöründe gördüklerinizin aynısı olacaktır...

administrator olarak giriş yapmalaısın. yada klasör seçeneklerinden sahipliğini alman gerekir.. bunu her klasör için ayrı ayrı yapman gerekecek.

administrator olarak giriş yapmak için aşağıdaki komutu yönetici olarak aç dedikten sonra cmd ekranına yaz. bilgisayarı tekrar başlattıktan sonra administrotor olarak oturum aç.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...