Jump to content

Messenger Hatası 80070005

dadking

Recommended Posts

http://www.msxlabs.org/

bu sitede böyle bir öneri var.
Bu site tamamen messenger üzerine çalışıyor.Siteyi ziyaret et,sorunlarını araştır derim.

MSN 8007005 hata kodu ve çözümü nedir?

arakdaslar kullanıcı sıfrenızı kaldırın ozaman oluyo bendede olmuyodu acılmıyodu msn. sımdı kaldırdım kulanıcı sıfremı acılıyo

[color="#000000"][b]kardeşim benim msn kalmışın bide şimdi şurada verdim linke gir cözümü orada.

ama kendi msn oturumunu ac ve o şekilde gir[/b][/color]

[code]http://windowslivehelp.com/thread.aspx?threadid=e626033e-ee5b-4d2b-9d8a-8fb29d38aa1e[/code]

arkadşlar epeybi arstırma yaptım sorunun daha neden olunduğu bilinmiyomus birisi dio kullanıcı hesabı şifremi değiştirdim duzeldi birisi dio pc ye i kullanıcı hesabı olusturdum duzeldi :D biri arayıp messe nger live firmasını demişler hata nedeni bilinmiyor en iyisi format :S malesef

[quote name='rokobozz' date='19 Kasım 2010 - 23:29 ' timestamp='1290209986' post='914404']
[color="#000000"][b]ne yaptın cözdün mü olayı demin acil cıkmam gerekti[/b][/color]
[/quote]
yok abi çözemedim çözenlerde nasıl çözdüğünü bilmiyor :D

*çözüm :
[img]http://static.benosullivan.co.uk/images/posts/2009/september/29/runas.png[/img]
commandı ac içine altaki yazıyı kopyala enter de işlem bittikten sonra pc ni tekrar başlat.
[quote]secedit /configure /cfg %windir%\inf\defltbase.inf /db defltbase.sdb /verbose[/quote]

[size="3"][color="#000000"][b]arkadaşlar Windows Live Messenger ekibiyle irtibate gectim ve erdinc arkadaşımın sorununu belirttim. bu sorunla ilgili cok şikayet varmış nedenini onlarda bilmiyor neden bu hata oluşuyor ama cözümünü şöyle belirttiler.

[/b][/color][/size][color="#8b0000"][b]Windows Live programlarını Yönetici (Administrator) erişiminiz varsa bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Yönetici hakları olmayan bir Windows profiline bilgisayarda oturum açarsanız 0x80070005 hatası alırsınız. [/b][/color]

[color="#8b0000"][b]Sorun Giderme Adımları: [/b][/color]

[color="#8b0000"][b]Oturumu yönetici kimlik bilgilerine sahip bir kullanıcı olarak açtığınızı doğrulayın.
İşletme sisteminizin sürümüne göre bilgisayar veya bilgisayarım opsiyonuna gidin.
Windows XP’de Başlat’ı sağ tıklayın ardından Araştır’ı tıklayın
Dolaşma bölgesinde kaydırarak Bilgisayarım klasörüne gidin. [/b][/color]

[color="#8b0000"][b]Bilgisayarım klasörünü sağ tıklayın ardından Yönet’i tıklayın [/b][/color]

[color="#8b0000"][b]Windows Vista ve Windows 7’de Başlat’ı tıklayın ve açılan menüde bilgisayar’ı tıklayın
Bilgisayar’ı sağ tıklayın ve Yönet’i tıklayın [/b][/color]

[color="#8b0000"][b]Bilgisayar Yönetimi penceresinde sol taraftaki bölmede Yerel Kullanıcılar ve Gruplar klasörünü genişletin, ardından Gruplar’ı seçin
Ayrıntılar bölmesinde Administrators’ı sağ tıklayın ardından Özelikler’i tıklayın
Kullanıcı adınız Üyeler listesinde değilse bütün uygulamaları kapatın ve oturumdan çıkın, sonra yönetici (administrator) kullanıcı haklarına sahip bir kullanıcı olarak oturum açın.
[/b][/color]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...