Jump to content

Bat Dosyası Hakkında

fatihhan344

Recommended Posts

Arkadaşlar winrarla katılımsız kurulum yaptım. Program hatasız olarak kuruluyor ama kurulurken cmd ekranı geliyor. Kurulum başlangıcında gelen cmd ekranını nasıl gizleyebilirim.

yapmış olduğum bat dosyası

cmdow.exe @ /hid

msiexec.exe /i "Communicator.msi" /qb

şeklindedir

http://rapidshare.com/#!download|497l3|234321568|cmd_gizle.rar|264

Bunu indir.

ßen cıkarma yolunu %TEMP% yapıyorum
cıkardıktan sonra calıstır. yapıyorum
ilk bunu yazıyorum sonra Kurulacak Proğram

unarım anlamışsındır.anlamadıysan ayrıntılı yazarım

[quote name='mucit41' date='24 Kasım 2010 - 00:34 ' timestamp='1290552298' post='916146']
Satır başına @ echo off satır sonuna cls konulsa belki çıkmaz.
[/quote]
Echo off: yazıların görünmemesini
cls: ekranı temizler
ama bunlar arkadaşın istediği pencerenin görünmemesini sağlamaz.
Kintaronun dediği 1. yöntem en kolayıdır.
Hatta bat doyasının içine system 32 ye cmdow.exe yi kopyalatırsa bu daha kolay olur.
Hatta bunu direk veriyim.

[code]COPY "cmdow.exe" "%SYSTEMDRIVE%\windows\system 32" /Y[/code]

bi Proğramı Sfx ile katilimsiz yapıyorsun ?? Sana bi bat cmd dosyasi lazım proğramın katilimsiz.kodunu yazacaksın...
cıkarılacak yolu %TEMP% olarak qöster.
Cıkarildıktan sonra Çalıştırılsın bölümüne ilk oo bat veya cmd dosyasini yazacaksın.
öncelikle
verdiğim cmd gizle.exe dosyasini indir. bat dosyasinda ilk kısma onu ekle ilk o çalışsın anlamadıysan özelden iletişime geç.

katılımsızın yapacagın programın için cmdow.exe eklemyi unutmuşsun bunu eklersen sorun düzlecektir ama 1sn olsa kurulum ekranı görükücek sonra kayboalcak
sistem kurlumunde bu ekranın hiç görünnümememsi için $OEM$ içinede $$ klasöür var $$ klasörnün içinde SYSTEM32 cmdow.exe kopyala katılımsız programaları 13 dk kala yüklemeye baslıyor bu şekilde cmd ekranı görünmeycektir SYSTEM32 klasöürüne atılan dosyları kurlumda windows sistem32 klasörüne kopyalar

[b][size="5"]Hstart.exe kullancaksın aşağıda bir örnek resim ekledim benim aktivasyon aracımdan bir görüntü bu şekilde istediğin katılımsız kurulumu gerçekleştirebilirsin hiçbir komut ekranı çıkmaz[/size][/b]
[img]http://i52.tinypic.com/xli7mc.jpg[/img]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...