Jump to content

Password Unlocker

xekeru
 Share

Recommended Posts

[center][img]http://i56.tinypic.com/igviuv.jpg[/img][/center]

[center][b][color=#FF0000]Toplam 9 adet farklı uyygulamanın unutulan şifrelerini kırmaya yarayan pogramlarının bir araya gelmesiyle oluşturulmuş güzel bir uygulama..[/color][/b][/center]

[center][img]http://i55.tinypic.com/27yxzxf.jpg[/img][/center]

[center]Access, Word, Excel, PDF, RAR, SQL, IM, IE ve ZIP gibi işlemlerde ve benzeri uygulamalarda unuttuğunuz şifreleri bulmanıza yarayan bir programdır.[/center]

[center] :download1: [/center]

[quote]http://www.duckload.com/download/1764269/Backup._PuN_.rar

http://hotfile.com/dl/92576916/8cc7072/Backup.PuN__.rar.html[/quote]

[quote name='ali kemal' date='28 Aralık 2010 - 18:13 ' timestamp='1293560608' post='934016']
bu verdiğiniz adreslerden birinden indirmemiz yeterlimi.katılımsız dediğmiz için şifre gerektirmeden full sürümümü kullanmışmı olcaz. bilgilendirireniz sevinirim ..
[/quote]
Aynen öyle.istediğiniz linkten indirbilirsiniz..diğeri alternatiftir..programlar fulldür..kullanım arayüzünüde ben kendim oluşturdum..kolaylık olsun diye hepsi tek arayüz üzerinde..

[quote name='xekeru' date='28 Aralık 2010 - 15:44 ' timestamp='1293551648' post='933904']
[center][img]http://i56.tinypic.com/igviuv.jpg[/img][/center]

[center][b][color=#FF0000]Toplam 9 adet farklı uyygulamanın unutulan şifrelerini kırmaya yarayan pogramlarının bir araya gelmesiyle oluşturulmuş güzel bir uygulama..[/color][/b][/center]

[center][img]http://i55.tinypic.com/27yxzxf.jpg[/img][/center]

[center]Access, Word, Excel, PDF, RAR, SQL, IM, IE ve ZIP gibi işlemlerde ve benzeri uygulamalarda unuttuğunuz şifreleri bulmanıza yarayan bir programdır.[/center]

[center] :download1: [/center]
[/quote]
vıruslu

Virüs Bulundu.
Nod32 V.4.2.40.26

Arkadaşlar programı indirirken sorun olmuyor yuklemeye kalktığınızda antivirüs programı anında uyarı veriyor.. Bilginize...

[img]http://www.yukleresim.com/images/91418158342707260122.jpg[/img]

[img]http://www.yukleresim.com/images/62730174740732299790.jpg[/img]

[quote name='yilmazoral' date='29 Aralık 2010 - 08:57 ' timestamp='1293613645' post='934331']
Virüs Bulundu.
Nod32 V.4.2.40.26

Arkadaşlar programı indirirken sorun olmuyor yuklemeye kalktığınızda antivirüs programı anında uyarı veriyor.. Bilginize...

[/quote]

Yaw arkadasım hayatınızda ilk defamı program kuruyosunuz pc ye..programlar crackli..bırakında crackleri viruslu görünsün..adamlar direkt çözmüşler olayı hala daha cıkartmıssın programların exe lerini gösteriyon..Kullanmayın gitsin..Bu kadar iş arasında bide bunlarla mı uğraşıcaz..

[quote name='xekeru' date='29 Aralık 2010 - 11:25 ' timestamp='1293622503' post='934391']
Yaw arkadasım hayatınızda ilk defamı program kuruyosunuz pc ye..programlar crackli..bırakında crackleri viruslu görünsün..adamlar direkt çözmüşler olayı hala daha cıkartmıssın programların exe lerini gösteriyon..Kullanmayın gitsin..Bu kadar iş arasında bide bunlarla mı uğraşıcaz..
[/quote]

ya gerçektende içerisine virus gömülmüşse. mesela proagent ile yapılmış exe dosyası gömülmüşse. bu kadar işinin arasından bunlarla uğraşmak istemiyorsan paylaşım yapmazsın olur biter. sana neden güvenelim. zaten bu verdiğin cevabtan sonra hiç güvenmem.

sen şimdi diceksin güvenmiyorsan indirme.
indirmiyorum elbette.
ama verdiğin cevapla aklınca üste çıkmaya çalışıyorsun.
zaten nod 32 viruslu olduğundan da emin değil dosyaların. olabilir demiş.
bunu senden yardım isteyen arkadaşlara sade bir dille anlatabilirdin.
yada alternatif bir programa yönlendirebilirdin.
yada senin dediğin gibi bunca işinin arasında bunlarla uğraşmak istemiyorsan. linki kaldırabilirdin.

yapamıyorsan yapmicaksın.
umarım mesajı almışsındır.

hangi birimizin pc sinde virüs yokki yeni yazılan virüslerin en erken bir ay içerisinde öğrenebiliyoruz. crack ları her virüs programı virüslü görür bunun için siz siz olun kişisel bilgilerinizi pc de saklamayın barındırmayın (kredi kartı vs.)
eğer pc nizde bulunduracaksanız onları şifreleyin hepinize kolay gelsin

[quote name='warez' date='29 Aralık 2010 - 11:39 ' timestamp='1293623376' post='934395']
ya gerçektende içerisine virus gömülmüşse. mesela proagent ile yapılmış exe dosyası gömülmüşse. bu kadar işinin arasından bunlarla uğraşmak istemiyorsan paylaşım yapmazsın olur biter. sana neden güvenelim. zaten bu verdiğin cevabtan sonra hiç güvenmem.

sen şimdi diceksin güvenmiyorsan indirme.
indirmiyorum elbette.
ama verdiğin cevapla aklınca üste çıkmaya çalışıyorsun.
zaten nod 32 viruslu olduğundan da emin değil dosyaların. olabilir demiş.
bunu senden yardım isteyen arkadaşlara sade bir dille anlatabilirdin.
yada alternatif bir programa yönlendirebilirdin.
yada senin dediğin gibi bunca işinin arasında bunlarla uğraşmak istemiyorsan. linki kaldırabilirdin.

[/quote]

1 - Bu tarz konularla o kadar çok karsılasıyorum ki artık bıktım.Biraz bilinçlensin artık bunlarla uğraşanlar..
2 - Program paylasımını ilk kez yapmyorum, beni tanıyan tanıyor, güvenen güveniyor..Senin güvenip güvenmemen emin ol ki beni hiç etkilemez..Ayrıca şu zamana kadar paylaşımlarımdan kimin başı yanmış çıksın delikanlı gibi söylesin..
3 - Nod, kis yada baska herhangibir av..Kendisini hackleyen cracklere bile trojan demiyor mu? Ama buna ragmen kullanmıyor musunuz?
4 - Kimsenin yardım filan istediğini görmüyorum..Direkt viruslu demek yardım et anlamındaysa seni kutluyorum kendini aşmışsın..
5 - Ayrıca yapamıyorsan diyorsun..Ne yapmam gerekiyor? Programların cracklerinin uyarı vermemesinimi sağlamam lazım..Bu yapılabiliyor olsaydı zaten av lerin işi olmazdı demi..
6 - Kimse bana işine gelmiyorsa kaldır linki diyemez..Madem programların cracklerinin bu kadar çok riskli olduğunu düşünüyorsun arkadaşlara bi güzellik yap..o 9 programın orjinal lisanslarını al, o şekilde tekrardan toparlayalım..Ahkam kesip boş konuşmakla olmuyor herşey..

Edited by xekeru

[quote name='warez' date='29 Aralık 2010 - 11:39 ' timestamp='1293623376' post='934395']
...

[/quote]
Hmm bu cümleyi hiç sevmedim !

helehele yapamıyorsan yapmıyacaksın ! ! !
önemli olan yapabilmek değil paylaşabilmek !
Öncelikle paylaşımda bir emek söz konusu...
Programdaki hata vs. dolayı eleştirin ama kimseye yapamıyorsan yapma gibi cümle sarf etmek nekadar doğru?

_________
Bu arada Programi Yükleyip Kurdum Emeği Geçenlere Teşekkür ederim..

Edited by ergunpoyraz

[quote name='bopnus' date='28 Aralık 2010 - 21:42 ' timestamp='1293565921' post='934058']
vıruslu
[/quote]

Bunu 3 antivrüs progrmıyla farklı farklı pclerde denedım sorunsuz

1. Kaspersky Anti. 2010

2. G data

3. Norton 360

[quote name='kamuran731' date='29 Aralık 2010 - 23:28 ' timestamp='1293665937' post='934770']
Çok güzel bir şekilde paketlenmiş.
Yapanın eline sağlık.
Auto play ile yapılmışsa, Paketlem proje dosyasını paylaşabilirmisiniz
[/quote]
Malesef ams ile değil visual studio ile yapıldı..

[quote name='kamuran731' date='30 Aralık 2010 - 02:33 ' timestamp='1293676997' post='934808']
çok görsel ve kullanımlı bir program olmuş.
visual studio eğitimi ile ilgili bölüm varmı [b]TNCTR[/b] de aradım bulamadım.
varsa linki yazarmısın.
[/quote]

Byvistakazım isimli arkadasımız bununla ilgili 150 derslik bir set upload etmiş..Aşağıdaki linkten ulaşabilirsin..

[quote]http://www.tnctr.com/topic/157414-visual-basic-2008-goersel-edhitim-seti-150-ders/page__p__915942#entry915942[/quote]

• 2 years yıl...

igviuv.jpg

Toplam 9 adet farklı uyygulamanın unutulan şifrelerini kırmaya yarayan pogramlarının bir araya gelmesiyle oluşturulmuş güzel bir uygulama..

27yxzxf.jpg

Access, Word, Excel, PDF, RAR, SQL, IM, IE ve ZIP gibi işlemlerde ve benzeri uygulamalarda unuttuğunuz şifreleri bulmanıza yarayan bir programdır.

:download1:

linki yenilermisiniz.